Zbrojovka

FK Pardubice U-19 B

FK Náchod FK Pardubice U-19 B 3 : 3 (1 : 2) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 7. kolo | 20.09.2015 | hřiště Běloves

Prohra na penalty v Náchodě

7. kolo VČP

FK Náchod B - FK Pardubice B 3:3 (1:2) na pen. 5:4

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již v 8. min. po výkopu domácího gólmana míč zpracoval Barbarič, vyslal do úniku Jankeleho a ten nezaváhal 0:1. Ve 26. min. se po chybě Nováka dostal domácí hráč k míči a jeho tečovaná střela skončila v naší síti 1:1. Po celý poločas jsme byli lepším týmem, vypracovali si několik šancí (Doležal, Spěvák, neuznaný gól Zelenky), měli více ze hry, ale domácí tým dobře bránil a tak další úprava skóre přišla až ve 45. min., když na rozehraný roh Fejla naběhl Spěvák a jeho centr do vápna uklidil dorážkou Zelenka 1:2.

Do druhého poločasu jsme šli s předsevzetím pokračovat v naší aktivní hře. Domácí tým prostřídal a ihned po rozehrávce unikl domácí hráč a v sólu nedal Bartalošovi šanci 2:2. V 54. min. téměř po identické akci se domácí tým ujal vedení, když další sólo zakončil střelec všech tří branek domácích Ansorge 3:2. Od této doby jsme opět převzali otěže utkání a vyrovnání přišlo v 76. min., když po závaru ve vápně domácích Spěvák obloučkem přehodil domácího gólmana a vyrovnal 3:3.

Do konce utkání se již nic nezměnilo a tak bonusový bod navíc si za penaltový rozstřel připsali domácí.

Fakta - branky: 26., 46. a 54. Ansorge - 8. Jankele, 45. Zelenka, 76. Spěvák. Rozhodčí: Ondřej Krotil - Říha, Klečák. ŽK: 1:0 (Brožek). Diváků: 50.

Sestava FK PCE B: Bartaloš - Novák, Karvánek, Kaštánek, Zelenka - Doležal, Spěvák, Jankele, Fejl - Machatý (67. Jantovský), Barbarič (46. Panchártek). Dále připraveni: Šebek, Cempírek, Dostál.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 24.09.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více