FK Pardubice U-19 B

Jiskra Hořice FK Pardubice U-19 B 1 : 8 (1 : 4) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 11. kolo | 18.10.2015 | hřiště Dohalice

Další vysoká výhra B dorostu

11. kolo VČP U19

TJ Jiskra Hořice - FK Pardubice B  1:8 (1:4)

Utkání se hrálo na podmáčeném terénu. Od začátku utkání hosté hráli aktivně a již v 6. min. šel sám na branku domácích Novák, ale přestřelil. Postupem času pardubičtí získávali převahu a ve 26. min. po rozehrávce rohu Bušem a Kaštánkem, následný centr do vápna tečoval na zadní tyč Jirásek - 0:1. O minutu později střela Jirky ze 30 metrů zapadla k pravé tyči a bylo to 0:2. Od tohoto okamžiku jsme začali domácí tým přehrávat ve všech směrech a ve 32. min. střelu Jiráska vyrazil domácí gólman pouze k Bornovi a ten hlavou zakončil na 0:3. Ve 40. min. domácí tým potrestal chybu Buše, který u lajny ztratil míč a přihrávku do vápna dorazil domácí Rosputniak - 1:3. Ihned po rozehrávce unikl po lajně Zelenka, přihrál Jiráskovi a jeho křížná střela zapadla k zadní tyči a stanovila poločasové skóre na 1:4.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu, ale s větší herní převahou našeho týmu, který dobře kombinoval a vytvářel si jednu šanci za druhou. V 50. min. po autu Zelenky Jirásek vyslal do sóla Panchartka, který podle brankáře upravil na 1:5. V 62. min. Fejl posadil svůj centr do vápna přesně na hlavu Jiráskovi na bylo to 1:6. V 70. min. Zelenkův přetažený centr zpracoval Fejl a jeho křížnou střelu neměl domácí gólman nárok chytit 1:7. Konečné skóre 1:8 stanovil dorážkou Panchártek, který zužitkoval střílenou přihrávku před branku od Fejla.

Nutno přiznat, že domácí tým stačil tempu našeho týmu pouze do 25 minuty. Naši hráči předvedli dobrou hru a výsledek je pro domácí tým ještě milosrdný, neboť některé další naše šance nebyly proměněny. Pochvala od trenérů pro celý tým za předvedenou hru.

Fakta - branky: 40. Rosputniak - 26., 41. a 62. Jirásek, 50. a 75. Panchártek, 27. Jirka, 32. Born, 70. Fejl. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Radek Svoboda - Rychtár, Hrušková. Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák, Karvánek, Kaštánek, Zelenka - Buš (64. Svatoň), Jirka, Doležal, Born (46. Fejl) - Jirásek (70. Kmetík), Panchártek (76. Dostál). Dále připraven: Barbarič.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 21.10.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více