FK Pardubice U-17

FC Hradec Králové FK Pardubice U-17 5 : 1 (3 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2015/2016 | 8. kolo | 26.09.2015 | stadion Bavlna

Prohra U17 v Hradci Králové

8. kolo ČLD U17 sk. A

FC Hradec Králové - FK Pardubice 5:1 (3:0)

Branka hostí: 51. Rek.

Sestava FK PCE U17: Letáček (73. Švadlenka) - Matuška (65. Born), Batelka, Koblížek (65. Čuchal), Rambousek (35. Jiroušek) - Víšek, Šafařík, Vašek, Bureš - Nekl (35. Rek), Novotný.

Zasloužená výhra domácích. Hradec nás převýšil v kombinaci, důrazu v osobních soubojích a přesné koncovce. První branka padla v 11. minutě po propadnutí naší levé strany. Další góly přišly v 34. a 36. minutě opět po akcích ze strany. Naději na lepší výsledek dal Rek v 51. minutě, kdy snížil na 1:3. Tentýž hráč měl o pět minut další šanci, ale nedal a přišel další gól domácích po zbytečné ztrátě míče na půlce hřiště. Za tři minuty přidal Hradec pátý gól a nebylo co řešit. Odveta za vyřazení v poháru V. Marečka se tak Hradci povedla.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 28.09.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )