FK Pardubice U-16

FK Baník Sokolov FK Pardubice U-16 1 : 6 (1 : 2) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2015/2016 | 20. kolo | 23.04.2016 | stadion Ohrazenice

Vítězství U 16 na půdě Sokolova

Nejdelší cesta za soupeřem skončila tříbodově, v nelehkých podmínkách a složitých okolnostech.

FK Baník Sokolov - FK Pardubice   1:6 (1:2)

Branky hostů: Novotný Jan 4 (Valenta 2, Solil 2), Sytko 2 (Solil, Novotný Jan).

Sestava FK PCE U16: Caha - Pekárek, Špatenka, Outrata, Stýblo - Sytko, Solil, Hofman, Žahourek (65. Slavík) - Valenta, Novotný Jan.

Měli jsme k dispozici pouze 11 statečných, navíc brankáře z U15 Filipa Cahu, ale kluci utkání výsledkově zvládli. Rozcvičení probíhalo na trávě, ale nakonec se na poslední chvíli hrálo na UMT za hustého deště a velké zimy, ale i toto kluci zvládli. Herně to ale bylo jako na houpačce - začátek velmi slušný a vedení 2:0 (velké šance spálili navíc Žahourek, Hofman, Valenta a Novotný), konec první půle velmi slabý a snížení domácích. Po poločasové "domluvě" směrem k hernímu projevu, herní disciplíně a změnách na některých postech přišlo ve druhé půli zlepšení a výsledkem byly další branky v síti domácích a našemu brankáři bylo velmi chladno. Pochvala za produktivitu pro střelce.

Přes zisk tří bodů si určitě k utkání budeme mít co říci...

(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.04.2016 | Zdroj fotky: )