FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-19 B Sokol Třebeš

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 17. kolo | 03.04.2016 | stadion Dolíček

Jasná výhra B dorostu nad Třebší

Poprvé se na jaře B dorost představil na Dolíčku a hned z toho byla jasná čtyřbranková výhra nad Třebší, která znamená náskok v čele Východočeského přeboru dorostu již 11-ti bodový náskok.

17. kolo

FK Pardubice U19 B - TJ Sokol Třebeš  4:0 (2:0)

Od začátku utkání se hrál pohledný, kombinační fotbal, kdy domácí měli míč více na kopačkách. Hosté hrozili z rychlých protiútoků, se kterými si pardubická obrana v čele s Bartalošem dokázala poradit. V 17. min. po výkopu brankáře se dostal do brejku Buš, vymíchal obránce hostů a krásnou střelou pod břevno otevřel účet utkání 1:0. V 19. min. vystihl zpětnou přihrávku obránce hostí Buš, kličkou se zbavil gólmana a od brankové čáry našel před prázdnou brankou Fejla, který upravil na poločasových 2:0.

Nástup do druhého poločasu se domácím vyvedl znamenitě. Ve 47. min. Fejl dorazil obránce hostí, vypíchl mu míč a střelou z vápna na zadní tyč upravil již na 3:0. Od tohoto okamžiku pardubičtí trochu polevili a pustili soupeře do několika vyložených šancí, když Bartaloš zlikvidoval dvě sóla Sobotkovi a jednou ho zachránilo břevno. V 86. min. pak stanovil konečné skóre Kučera, když z hranice vápna uklidil odražený míč k zadní tyči - 4:0.

Tímto výsledkem si domácí pojistili první místo v soutěži, avšak je nutno dodat, že se  nevyvarovali několika chyb, které jim mohly zkomplikovat cestu za vítězstvím. Tým však celkově podal velmi dobrý výkon a svou hrou zcela ovládl dění na hřišti. Pochvala od trenérů pro celé mužstvo, jmenovitě pro gólmana Bartaloše, aktivního Buše a střelce dvou branek Fejla.

Fakta - branky: 17. Buš, 19. a 47. Fejl, 86. Kučera. Bez karet. Rozhodčí: Adam Jansa - Bednář, Valenta. Diváků: 50.

Sestava FK PCE U 19 B: Bartaloš - Novák, Karvánek, Šprongl, Zelenka - Barbarič (46. Formáček), Víšek (63. Kmetík), Doležal, Fejl - Panchártek (83. Kučera), Buš (63. Cempírek). Připraven Večeřílek.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 06.04.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )