Zbrojovka

FK Pardubice U-19 B

FK Letohrad FK Pardubice U-19 B 0 : 6 (0 : 3) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 18. kolo | 09.04.2016 | stadion Letohrad

Šestibranková výhra B dorostu v Letohradu

18. kolo

FK Letohrad - FK Pardubice U19 B  0:6 (0:3)

Další utkání jsme odehráli na menší umělce a za stálého deště v Letohradu. Do utkání jsme vstoupili aktivně a již v 10. min. vystřelil z hranice vápna Fejl, gólman jeho střelu neudržel a Formáček dorazil na 0:1. Od tohoto okamžiku nebylo pochyb o tom, kdo bude pánem na hřišti. Ve 13. min. Panchártek hlavou trefil břevno, o minutu později zatáhl po lajně Cempírek a jeho přetažený centr uklidil střelou na zadní tyč Buš - 0:2. Ve 34. min. se po autu Zelenky na vápně uvolnil Panchártek a střelou k tyči stanovil poločasové skóre na 0:3.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu, když domácí tým jen ztěží odolával kombinační hře našeho týmu. Ve 47. min. Formáček vybojoval ztracený míč u rohového praporku, předložil ho před branku domácích a na zadní tyči přesně zakončoval Buš - 0:4. V 58. min. Buš vysunul po straně Nováka a jeho přesný centr tečoval Panchártek do domácí branky - 0:5. Konečný stav utkání určil střelou k tyči Zelenka po zahraném rohovém kopu a nepovedeném odkopu domácích - 0:6.

Po celé utkání jsme byli po všech stránkách lepším týmem a předváděli pěknou kombinační hru s akcemi, na které se opravdu dalo dívat. Za předvedenou hru a nasazení zaslouží celý tým od trenérů pochvalu.

Fakta - branky: 10. Formáček, 14. a 47. Buš, 34. a 58. Panchártek, 83. Zelenka. ŽK: 1:0. Rozhodčí: František Bednář - Bednář, Valenta. Diváků: 20.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák, Karvánek, Šprongl, Zelenka - Buš (75. Večeřílek), Fejl, Doležal, Cempírek (60. Kmetík) - Panchártek (60. Kučera), Formáček (83. Barbarič).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.04.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více