Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-19 B

RMSK Cidlina Nový Bydžov FK Pardubice U-19 B 1 : 3 (1 : 1) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B


VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 23. kolo | 15.05.2016 | hřiště Nový Bydžov

Profile picture

Výhra v Bydžově znamená prvenstvi v soutěži

Výhra v Novém Bydžově znamená s předstihem opětovné vítězství pardubického B dorostu ve Východočeském přeboru dorostu U19.23. kolo

 

RMSK Cidlina - FK Pardubice B 1:3 (1:1)

 

Od začátku se hrál vyrovnaný, rychlý a kombinační fotbal od vápna k vápnu bez vážnějšího ohrožení obou branek. Až ve 31. min. vyslal z vápna tvrdou střelu Buš, gólman domácích ji vyrazil a dobíhající Barbarič z první dorazil do branky - 0:1. Ovšem o čtyři minuty později domácí využili přečíslení naší obrany a s koncovkou si věděl rady Stránský - 1:1.

Druhý poločas jsme od začátku měli více ze hry, ale v 52. min. Bartaloš zlikvidoval sólo domácích. V 56. min. odcentroval Fejl, Buš zklepl míč na Svatoně a ten z voleje poslal míč nechytatelně k tyči domácí branky - 1:2. V 69. min. po kombinaci v okolí vápna domácích Doležal uvolnil Svatoně, který stanovil střelou k tyči na konečných 1:3.

Nutno dodat, že v několika případech nás podržel svými zákroky gólman Bartaloš, když chytil minimálně tři gólovky domácích. Za předvedený výkon v utkání trenéři chválí celý tým, když vynikli gólman Bartaloš a nejlepší hráč na hřišti Doležal.

Náš tým si tímto vítězstvím s předstihem zajistil potřetí v řadě vítězství v soutěži, za což patří od trenérů poděkování všem hráčům, kteří se na tomto úspěchu podíleli.

 

Fakta - branky: 35. Stránský - 31. Barbarič, 56. a 69. Svatoň. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Karel Šiling - Havlík, Andrýs. Diváků: 30.

 

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák (87. Tomek), Karvánek, Zelenka, Fejl - Barbarič (85. Večeřílek), Svatoň, Doležal, Kmetík (89. Dostál) - Kučera (46. Cempírek), Buš.

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 17.05.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )


Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více