FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 7 : 0 (3 : 0) FK Pardubice U-19 B Jiskra Hořice

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 24. kolo | 20.05.2016 | stadion Dolíček

Slavnostní páteční výhra v předehrávce

24. kolo

FK Pardubice B - TJ Jiskra Hořice  7:0 (3:0)

Proti poslednímu týmu tabulky jsme nastupovali jako již jistý vítěz soutěže. Hosté přijeli s obrannou taktikou a tak se hrálo pouze na jedinou branku a to Hořickou. Od začátku utkání jsme kombinovali a vytvářeli si převahu, kterou korunoval ve 25. min. z penalty po faulu na Buše Fejl - 1:0. Ve 29. min. unikl po lajně Barbarič, přihrál míč pod sebe na vápno Svatoňovi a jeho střela skončila u tyče - 2:0. O minutu později krásnou střelou z 30 metrů k tyči stanovil na poločasových 3:0 Buš.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a po průniku Buše a jeho střílené přihrávce před branku Svatoň upravil na 4:0. V 59. min. hlavičku Barbariče vykopával hostující hráč z brankové čáry a v 66. min. střela Večeřílka našla tyč branky hostí a s dorážkou si věděl rady Zelenka - 5:0. V 70.  min. vystřelil Kučera, gólman hostí míč vyrazil ke Svatoňovi a jeho dorážku zastavila až síť - 6:0. V 75. min. byla po faulu na Fejla ve vápně nařízena penalta, kterou ve 100. vstřelený gól našeho týmu v soutěži proměnil Bartaloš a upravil tak na konečných 7:0.

Po vítězném utkání byl kapitánovi našeho týmu panem Karlem Braunem, předsedou STK KFS předán pohár pro vítěze Východočeského přeboru dorostu za sezonu 2015 - 2016.

Fakta - branky: 29., 49. a 70. Svatoň, 25. Fejl z pen., 30. Buš, 66. Zelenka, 75. Bartaloš z pen. Bez karet. Rozhodčí: Robert Šlor - Ujec, Svědiroh. Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Tomek (59. Novák), Karvánek, Zelenka, Cempírek (59. Kučera) - Kmetík (60. Večeřílek), Doležal, Fejl, Barbarič - Svatoň, Buš (66. Dostál).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 24.05.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )