FK Pardubice U-19 B

RMSK Cidlina Nový Bydžov FK Pardubice U-19 B 0 : 9 (0 : 2) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 2. kolo | 21.08.2016 | stadion Nový Bydžov

Vysoká výhra B dorostu v Bydžově

2. kolo VČP

RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Pardubice B  0:9 (0:2)

Do utkání nastoupili domácí se zajištěnou obranou, my s větší aktivitou a se snahou o kombinační hru, která vedla k první brance z kopačky Panchártka, když v 10. minutě dokončil pěknou kombinaci Spěváka s Novákem 0:1. Ve 31. minutě Fejl odcentroval do vápna, Novák hlavou přiklepl Panchártkovi, který stanovil na poločasových 0:2.

Druhý poločas jsme začali s ještě větší aktivitou a výsledkem byly čtyři branky v síti domácích od Panchártka (3x) a Borna v rozmění od 49. do 56. minuty. Od tohoto okamžiku naši hráči plně ovládli dění na hřišti a bylo jen otázkou, na jakém skóre se výsledek zastaví. Do konce utkání konto domácích ještě zatížili jedním gólem Panchártek, Nekl a Kučera.

Fakta - branky: 10., 31., 51., 52., 56., 62. Panchártek, 49. Born, 70. Nekl, 86. Kučera. Rozhodčí: Radek Kalaš - Linhart, Čejchan. Bez karet. Diváků: 50.

Sestava FK PCE B: Bartaloš - Rambousek (75. Tomek), Fejl, Spěvák, Cempírek - Novák, Nekl, Jankele, Born (60. Večeřílek) - Rek (80. Dostál), Panchártek (70. Kučera). Připraven: Blažek.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 24.08.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )