FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 1 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B FC Vrchlabí

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 10. kolo | 16.10.2016 | stadion Dolíček

Těsná výhra nad Vrchlabím

10. kolo VČP

FK Pardubice B - FC Vrchlabí 1:0 (0:0)

Od začátku utkání se hrál pohledný, rychlý, kombinační a důrazný fotbal, k čemuž svým výkonem přispěla obě mužstva. Nutno dodat, že pouze s jednou šancí hostů, když v 6. minutě Bartaloš zlikvidoval sólo hostujícího hráče. Měli jsme více ze hry, ale kvalitní mužstvo hostů nepřipustilo změnu skóre a tak poločas skončil stavem 0:0.

Druhý poločas jsme drželi míč více na kopačkách a měli více ze hry, ale bez vyložené šance ke změně stavu. Až v 85. minutě po trestném kopu Fejla hlavičkoval Novotný, míč se odrazil na vápno k Panchártkovi, který nezaváhal a do prázdné branky stanovil konečný stav utkání na 1:0.

Hostující mužstvo podalo velmi dobrý výkon, ale my měli větší touhu po vítězství.

Fakta - branka: 85. Panchártek. ŽK: 1:3. Rozhodčí: David Morávek - Svatoň, Svědiroh. Diváků: 40.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák, Fejl, Novotný, Kmetík - Večeřílek (46. Cempírek), Nekl, Jankele, Žák (46. Panchártek) - Born (87. Tomek), Slavík (62. Kučera).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 20.10.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )