FK Pardubice U-19 B

TJ Svitavy FK Pardubice U-19 B 0 : 4 (0 : 2) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 11. kolo | 23.10.2016 | stadion Svitavy

Čtyřbranková výhra B dorostu ve Svitavách

11. kolo VČP

TJ Svitavy - FK Pardubice B 0:4 (0:2)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a po celý první poločas jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme některé i vyložené šance proměnit. Ve 20. minutě zahrával trestný kop Jankele na nabíhajících Panchártka a ten z první krásně trefil zadní tyč domácí branky - 0:1. Ve 42. min. byl ve vápně faulován Nekl a nařízenou penaltu Bartaloš s přehledem proměnil a upravil na 0:2.  Ve 44. min. rozhodčí po upozornění lajnového odpískal penaltu pro domácí tým, ale Bartaloš ji zlikvidoval. Z následné akce šel sám na branku domácích Polívka, ale netrefil a tak se již skóre nezměnilo.

Druhý poločas probíhal ve stejném  duchu. V 57. min. po rohu Jankeleho si na míč naskočil nikým nehlídaný Panchártek a s přehledem hlavou zvýšil na 0:3. Skóre uzavřel v 70. min. Kučera, který po vysunutí za obranu domácích od Večeřílka své sólo zakončil střelou podle brankáře k tyči - 0:4.

Nutno dodat, že jsme po celé utkání měli více ze hry a zaslouženě si po vítězství upevnili první místo v tabulce.

Fakta - branky: 20. a 57. Panchártek, 42. Bartaloš z pen., 70. Kučera. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Mariánus (Brychta, Valenta). Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Tomek (46. Večeřílek), Fejl, Nekl, Cempírek (46. Kučera) - Novák, Jankele (73. Dostál), Kmetík, Barbarič - Panchártek, Polívka.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 26.10.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )