Ústí

FK Pardubice U-15 B

FK Pardubice U-15 B FK Pardubice U-15 B 10 : 2 (6 : 0) FK Pardubice U-15 B Sokol Prosetín

Krajský přebor starších žáků 2016/2017 | 5. kolo | 10.09.2016 | stadion Dolíček

Rezerva straších žáků rozstřílela Prosetín

V sobotu dopoledne si na Dolíčku s chutí zastříleli hráči týmu U-15 B proti Prosetínu.

FK Pardubice U-15 B - SK Sokol Prosetín 10:2 (6:0)

Střelci branek:
Exner 2x, Březina 2x, Slavík, Svatoň, Pithart, Kmoníček, Kala, Mikan

Sestava:

Holeček - Zdražil, Pithart, Khol, Votruba - Slavík, Březina, Exner, Vojtíšek - Mikan, Vašíček
Střídali: Pavlíček T., Svatoň, Kmoníček, Kala

Hodnocení trenérů: "Dnes jsme opět předvedli dobrý výkon. Houževnatého soupeře z Prosetína jsme otupili už v úvodu během 7 minut a pak už hra po celý první poločas byla zcela v naší režii. Předváděli jsme pohledný kombinační fotbal. O poločase jsme nabádali hráče, že se začíná druhý poločas za stavu 0:0 a že musíme být stále aktivní. Hned v úvodu druhého poločasu jsme skórovali na 7:0. Potom jsme nepochopitelně přestali hrát a během 4 minut jsme dostali dva rychlé góly po sobě! Honem rychle jsme se vrátili na zem, protože soupeř vycítil šanci něco se zápasem udělat. Pak jsme vstřelili branku na 8:2 a soupeř z Prosetína rezignoval. Čepovaná desítka je naprosto zasloužená… Opět kluci ukázali, že jim není lhostejný reprezentovat B tým a že se chtějí porvat o nominace do A týmů. Všem hráčům děkujeme za předvedený výkon, musíme vyzdvihnout výkony hráčů Votruby a Březiny.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.09.2016 | Zdroj fotky: redakce )