Ústí

FK Pardubice U-15 B

FC Hlinsko FK Pardubice U-15 B 0 : 3 (0 : 2) FK Pardubice U-15 B FK Pardubice U-15 B

Krajský přebor starších žáků 2016/2017 | 11. kolo | 23.10.2016 | stadion Hlinsko

Rezerva starších žáků přivezla body z Hlinska

V neděli bojoval celek U-15 B na hlineckém trávníku a po po výhře 3:0 si přivezl tři body.

FC Hlinsko U-15 - FK Pardubice U-15 B 0:3 (0:2)

Branky: vlastní, Bartoš, Sušil

Sestava:
Holeček - Votruba, Khol, Poláček, Zdražil - Tlapák, Vojtíšek, Bartoš, Kmoníček - Mikan, Vašíček.
Střídali: Kala, Svatoň, Sušil, Pavlíček T.

Hodnocení zápasu:
Tento zápas nebyl moc ke koukání, hrálo se na malém hřišti a byl to spíše boj. Už v úvodu utkání si vstřelili domácí vlastní branku - 0:1. Pak to byla spíše nakopávaná, hra se spíše odvíjela ve středu hřiště. Ale přišly i momenty, kdy se hrálo po stranách a po zemi, na což se dalo koukat. V 9. minutě jsme po pěkné akci a individuálním zakončení Bartoše zvýšili na 2:0. Ale i domácí měli šance, které spíše přicházely ne po kombinační hře, ale po nákopech za obranu, s nimiž jsme měli po většinu zápasu problémy. V 2. poločasu se hra nezměnila, bylo to podobné, jako v 1. půli - málo kombinace, málo fotbalovosti! Jak my, tak i domácí, zahodili spoustu šancí. Za zmínku stojí nastřelení břevna a dva nájezdy domácích. V těchto momentech nás podržel brankář Holeček. V 61. minutě jsme po individuální akci a krásné střele Sušila zvýšili na 3:0. Konec zápasu už jsme zvládli dobře.