Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-15 B

FC Hlinsko FK Pardubice U-15 B 0 : 3 (0 : 2) FK Pardubice U-15 B FK Pardubice U-15 B


Krajský přebor starších žáků 2016/2017 | 11. kolo | 23.10.2016 | stadion Hlinsko

Profile picture

Rezerva starších žáků přivezla body z Hlinska

V neděli bojoval celek U-15 B na hlineckém trávníku a po po výhře 3:0 si přivezl tři body.FC Hlinsko U-15 - FK Pardubice U-15 B 0:3 (0:2)

 

Branky: vlastní, Bartoš, Sušil

Sestava:
Holeček - Votruba, Khol, Poláček, Zdražil - Tlapák, Vojtíšek, Bartoš, Kmoníček - Mikan, Vašíček.
Střídali: Kala, Svatoň, Sušil, Pavlíček T.

 

Hodnocení zápasu:
Tento zápas nebyl moc ke koukání, hrálo se na malém hřišti a byl to spíše boj. Už v úvodu utkání si vstřelili domácí vlastní branku - 0:1. Pak to byla spíše nakopávaná, hra se spíše odvíjela ve středu hřiště. Ale přišly i momenty, kdy se hrálo po stranách a po zemi, na což se dalo koukat. V 9. minutě jsme po pěkné akci a individuálním zakončení Bartoše zvýšili na 2:0. Ale i domácí měli šance, které spíše přicházely ne po kombinační hře, ale po nákopech za obranu, s nimiž jsme měli po většinu zápasu problémy. V 2. poločasu se hra nezměnila, bylo to podobné, jako v 1. půli - málo kombinace, málo fotbalovosti! Jak my, tak i domácí, zahodili spoustu šancí. Za zmínku stojí nastřelení břevna a dva nájezdy domácích. V těchto momentech nás podržel brankář Holeček. V 61. minutě jsme po individuální akci a krásné střele Sušila zvýšili na 3:0. Konec zápasu už jsme zvládli dobře.

 

Komentář trenéra:
S předvedenými výkony našich hráčů jsme nebyli spokojeni. Po většinu zápasu jsme se dost trápili a spíše se přizpůsobili hře a jen nakopávali míče. Ale pokud hráči dali míč na zem a hrálo se po stranách, tak to bylo ke koukání. Ale těchto momentů bylo pomálu. Utkání jsme nakonec zvládli a kluci pochopili, že nic není zadarmo a že to s žádným týmem nebudou mít lehké. S čím můžeme být spokojeni je, že jsme neobdrželi branku a v produktivitě jsme vždy lepší než soupeř. I přes nespokojenost s předvedeným výkonem musíme klukům poděkovat…


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.10.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )


Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava!

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Statistiky týmu U-19 v sezóně 2017/2018

Statistiky týmu U-19 v sezóně 2017/2018 více