FK Pardubice U-13 B

FK Přelouč FK Pardubice U-13 B 0 : 20 (0 : 7) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

Krajský přebor mladších žáků 2016/2017 | 3. kolo | 28.08.2016 | stadion Přelouč

Výhra nad Přeloučí

V neděli jsme úspěšně zvládli duel s Přeloučí ve všech směrem!

FK Přelouč - FK Pardubice U13 "B" 0:20  (0:7)

Hodnocení zápasu:
Od začátku utkání jsme dominovali a domácí zatlačili na jejich polovinu. Vytvářeli jsme si brankové příležitosti, které jsme ne všechny proměnili ! V 15 minutě jsme vedli 6 :0. Soupeř stál před svoji brankou a pouze odkopával. Některé situace jsme špatně řešili nebo jsme byli laxní v koncovce, proto jsme poločas vyhráli ,,jen" 7 :0.  O poločase jsme si řekli , že hru roztáhneme více do lajn a budeme se více soustředit na koncovku.. Kluci od druhého poločasu vše dodrželi a převedli moc pohledné akce a co hlavně byli přesný v zakončení a tak branky přibývali. Do utočení se zapojoval i náš brankář , který by se v teplém počasí v brance ,,uvařil". Jeho zakončení však nebyla přesná tak se musí spokojit s čistým kontem.V zápase jsme měli 41 brankových střel nebo šancí a zejména díky druhé polovině jsme utkání vyhráli jasným vítězství  . Jsme rádi, že jsme potěšili naše fanoušky 20 přesnými zásahy, kteří nás přijeli podpořit v tomto horkém počasí. Kluky chválíme , že i za jasného výsledku dál zkoušeli s chutí vymýšlet pěkné akce a zápas neodchodili a makali až do konce.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.08.2016 | Zdroj fotky: )