FK Pardubice B FK Pardubice B 7 : 1 (2 : 0) FK Pardubice B FK Jaroměř

Přátelská utkání B-týmu 2016/2017 | přátelské utkání | 18.02.2017 | UMT Ohrazenice

Juniorka deklasovala Jaroměř

V dalším přípravném utkání přivítala pardubická juniorka účastníka Královéhradeckého krajského přeboru z Jaroměře a po relativně vyrovnané první půli, ve druhé soupeře jasně přehrála a skóre se navýšilo až na sedm vstřelených branek.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - FK Jaroměř  7:1 (2:0)

První gól zápasu se zrodil ve 22. minutě, kdy odražený míč po střele Málka uklidil do sítě Kovář - 1:0. Ve 36. minutě se po centru F. Pánka z levé strany gólově prosadil Barbarič a upravil na poločasových 2:0. Po pěti minutách druhého poločasu se z úhlu na zadní tyč trefil přesně Kovář - 3:0. Za deset minut stejný hráč střelou k tyči zpoza vápna uzavřel hattrick - 4:0. V 66. minutě se trefil z hranice vápna přesně do šibenice Jedlička - 5:0. V 73. minutě po akci Kováře upravil již na 6:0 Prokopec. V 83. minutě byl na konci kombinační akce Málek - 7:0. Za tři minuty se hostům přeci jen podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch Petráčkem, který tak upravil na konečných 7:1. Nutno ještě konstatovat, že domácí celek neproměnil mnoho dalších šancí a zejména David Pánek by o tom mohl vyprávět...

Fakta - branky: 22., 50. a 60. Kovář, 36. Barbarič, 66. Jedlička, 73. Prokopec, 83. Málek - 86. Petráček. Rozhodčí: K. Schmeiser z Dolní Rovně (Ujec, Ortikov).

Sestava FK PCE B: Hrnčíř - Prokopec, O. Koblížek, Jedlička, F. Pánek - Málek, Kovář, Gašpar, Nikodem (69. D. Pánek) - D. Pánek (46. Řehák), Barbarič (46. Born).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 18.02.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )