Ústí

FK Pardubice U-19 B

TJ Sokol Živanice FK Pardubice U-19 B 1 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 17. kolo | 02.04.2017 | stadion Živanice

Těsná výhra v derby

17. kolo VČP

TJ Sokol Živanice - FK Pardubice B 1:2 (0:1)

Po celé utkání jsme byli lepším týmem, ale naráželi jsme na obraný val domácích, kteří se soustředili na obranu s nakopávanými míči. Ve 12. minutě vyvezl míč z obrany Fejl, přihrál Barbaričovi a jeho střílený centr před branku dorazil Sytko. Po celý zbytek poločasu jsme marně dobývali branku domácích a tak do šaten se šlo za stavu 0:1.

Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu, avšak v 51. minutě domácí tým zahrával trestný kop, centr do vápna gólman Bartaloš podběhl a nikým nehlídaný Rek lehce vyrovnal na 1:1. O výsledku utkání rozhodla 81. minuta, když Kavkovu střelu z hranice vápna domácí gólman jen vyrazil a dobíhající Panchártek hlavou stanovil konečný stav na 1:2.

Fakta – branky: 51. Rek – 12. Sytko, 81. Panchártek. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Bohuslav Volný (Papáček, Rambousek). Diváků: 40.

Sestava FK PcCE U19 B: Bartaloš – Tomek (46. Tuťálek), Fejl, Novák, Kmetík – Born (46. Panchártek), Šimon, Kavka, Cempírek – Sytko (65. Večeřílek), Barbarič.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 05.04.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )