FK Pardubice U-18

Dynamo České Budějovice FK Pardubice U-18 1 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Přátelská utkání U-18 2017/2018 | přátelské utkání | 09.08.2017 | hřiště Mladé

Přípravné zápasy dorostu U18

SK Dynamo České Budějovice - FK Pardubice U18  1:1 (0:0)

Branka: Novotný.

Sestava FK Pardubice : Javorski – Kuneš, Koblížek, Pekárek, Hájek - Kavka (46. Cempírek), Suchochleb Novotný, Šimek, Žahourek – Sytko (46. Born).

První poločas jsme se ztěžka dostávali do tempa. Soupeř byl lepší v pohybu a přesnosti přihrávek, ale naše obrana všechny snahy domácích o skórování zmařila.

Ve druhém poločasu jsme po přeskupení a vystřídání zlepšili pohyb a zpřesnili kombinaci a na obrazu hry to bylo znát. Byli jsme domácím více než rovnocenným soupeřem a po obdržení branky z penalty jsme v 80. minutě vyrovnali přesnou střelou Novotného na zadní tyč.

MFK Chrudim – FK Pardubice U18  4:1 (2:0)

Sestava FK Pardubice : Novotný Josef – Kuneš, Pekárek (30. Kavka), koblížek, Born – Hájek, Suchochleb – Novotný Jan, Tuťálek (56. Hofman), Žahourek (56. Cempírek) – Šimek (55. Sytko).

První poločas vyšel herně lépe domácím, kteří po dvou penaltách vedli 2:0. Pravdou je, že naše hra byla rozháraná, zbrkle jsme se zbavovali míčů, z čehož pramenili nepřesné přihrávky a chybné rozehrávky.

Vstup do druhého poločasu byl katastrofický, když jsme v rozmezí 48 a 52 minuty obdrželi dvě branky jako přes kopírák po zatažení po lajně s následnou dorážkou neobsazeného hráče domácích na malém vápně. Naši jedinou branku vstřelil v 80 minutě Novotný, když střelou zakončil přihrávku Suchochleba.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 13.08.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )