FK Pardubice U-16

Dynamo České Budějovice FK Pardubice U-16 3 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Přátelská utkání U-16 2017/2018 | Memoriál Vl. Marečka | 09.08.2017 | hřiště Mladé

U-16 z Budějovic s prázdnou

V poháru Vl. Marečka jsme podlehli v Českých Budějovicích.

Dynamo České Budějovice – FK Pardubice 3:1 (1:1)

Branky: 35., 52., 63. soupeř – 33. Paulus (Bureš).

Sestava: Bureš – Vondráček (54. Almeida), Koukola, Kalaš, Kurka – Pithart (57. Koutský), Šimek (75. Březina), Čermák (73. Slavík), Paulus (67. Klímek) – Klímek (48. Doleček), Vítek (48. Vilím).

První poločas jsme odehráli velmi dobře, byli jsme hodně na balonu, solidně jsme kombinovali a dostávali jsme se do šancí. Ve třech případech, když už jsme šli sami na branku, nás zastavil praporek pomezního. Situace se odehrály před naší střídačkou, ani v jednom případě se o ofsajd nejednalo... Pak se nám konečně podařilo vstřelit branku Paulusem, ale z vedení jsme se radovali jen dvě minuty, kdy jsme po sérii našch chyb v bránění nechali soupeře lacino vyrovnat. První poločas jsme byli lepší a měli jsme vést. Druhá půle nabídla už bohužel jiný obrázek. Ještě na začátku jsme měli příležitost jít do vedení, ale nedali jsme. Pak přebrali otěže zápasu domácí, byli aktivnější a na rozdíl od nás přetavili svoji převahu ve dvě vstřelené branky. My už jsme moc nebezpeční nebyli, střídající hráči moc oživení nepřinesli. Podtrženo, sečteno, první půle z naší strany velmi dobrá, chybělo jen více vstřelených branek, druhá půle hodně špatná, nepodrželi jsme balon, špatně jsme bránili, ve hře bylo příliš mnoho chyb.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.08.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )