FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 3 : 2 (2 : 1) FK Pardubice U-18 FK Varnsdorf

Česká liga dorostu U-18 2017/2018 | 2. kolo | 20.08.2017 | stadion Dolíček

Vítězná premiéra U18

V prvním zápase České ligy dorostu přivítaly Pardubice Na Dolíčku Varnsdorf a připsaly si první tři body do tabulky.

2. kolo

FK Pardubice - FK Varnsdorf  3:2 (2:1)

První mistrovské utkání jsme začali aktivně a již ve 12. minutě odcentroval Suchochleb na Baloga, který hlavou přiklepl Stýblovi a ten otevřel skóre utkání střelou k tyč - 1:0. V těchto fázích jsme byli aktivnější a na obraze hry to bylo znát. Ve 27. minutě Žahourek po samostatné akci trefil břevno a ve 33. minutě Born utekl po lajně a jeho střílenou přihrávku před branku dorazil Balog na 2:0. V poslední minutě po chybné rozehrávce hosté zkorigovali na poločasových 2:1.

Druhý poločas herně vyšel hostujícímu týmu, který byl aktivnější, důraznější a vypracoval si několik slibných příležitostí, které však naše obrana v čele s gólmanem zlikvidovala. V 65. minutě Javorski vyrazil střelu hostí bohužel přímo na volného Záhorského, který nezaváhal a vyrovnal na - 2:2. V 79. minutě Javorski zlikvidoval gólovku hostů a z následného protiútoku Stýblo střelou k tyči rozhodl o našem vítězství 3:2!

Fakta – branky: 12. a 80. Stýblo, 33. Balog – 44. a 65. Záhorský. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Jiří Dujsík – Schmeiser, Mrázek. Diváků: 50.

Sestava FK PCE: Javorski – Hájek (46. Řezníček), Koblížek, Suchochleb, Říha – Hyxa (63. Kavka), Hofman – Born, Balog (85. Kuneš), Žahourek - Stýblo.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 20.08.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více