FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 4 : 0 (3 : 0) FK Pardubice U-18 FK Náchod

Česká liga dorostu U-18 2017/2018 | 4. kolo | 03.09.2017 | stadion Dolíček

Druhé vítězství dorostu U18 v soutěžním ročníku

Po zlepšeném výkonu jednoznačné vítězství nad FK Náchod

Branky: 40,74. Born, 28. Suchochleb, 42. Sytko.

Rozhodčí: Adam Jansa - David Beneš, Martin Preclík,

ŽK: 0:0, ČK: 0:0, diváků: 50

Sestava : Novotný Josef - Rambousek, Outrata, Koblížek, Žahourek -

Hyxa (63.Kavka), Suchochleb (84.Hájek) - Novotný Jan,

Sytko (63.Cempírek), Born - Stýblo

Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře přitlačili na obrannou polovinu. Ve 28. minutě Chchochleb vybojoval míč a po samostatné akci, když přešel celou obranu soupeře střelou k tyči otevřel účet utkání 1:0. Ve 40. minutě se zblokovaná střela Sytka odrazila k na zadní tyči volnému Bornovi a ten nezaváhal 2:0. O dvě minuty později kombinaci okolo velkého vápna mezi Bornem a Žahourkem zakončil střelou k tyči Sytko 3:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivněji a hra byla vyrovnaná až do 74 minuty, kdy Rambousek po kombinaci s Novotným přihrál míč Suchochlebovi za obranu a jeho střílený centr před branku zakončil Born na konečných 4:0. Do konce utkání jsme si vypracovali několik dalších gólovek (Born, Novotný, Cempírek), ale špatným řešením finálních přihrávek, nebo zbrklým zakončením, včetně nastřeleného břevna, jsme další branky nevstřelili.

(Autor: Pavel Zahradník | Datum: 05.09.2017 | Zdroj fotky: )

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více