FK Pardubice U-12

FC Sellier & Bellot Vlašim FK Pardubice U-12 10 : 2 (5 : 1) FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12

Česká liga žáků U-12 2017/2018 | 8. kolo | 01.10.2017 | Vlašim - Na Lukách

Hodnocení zápasu - Vlašim

Přinášíme Vám hodnocení z mistrovského zápasu.

FK Graffin Vlašim – FK Pardubice 10:2 (4:0)

Sestava:                                                         Kobera

Kerbler

Svatoň                                  Dymák

Kubín                                    Kaválek

Vykoukal                                  Venzhofer                           Zahradník

Kučera                                     Lorenc

Valenta                               Hátle

Střelci branek:

Valenta

Lorenc

Hodnocení zápasu:

Vstup do zápasu se nám vůbec nevydařil, hned od úvodních minut jsme měli velké problémy v rozehrávce, často jsme nepřesně kombinovali a díky tomu jsme několikrát za sebou inkasovali. Ve třetí třetině se nám podařilo zlepšit kombinaci, soupeře zatlačit a vytvořit si i několik slibných šancí ke střelení gólu.

Pevně věříme, že v dalším zápase zlepšíme svůj dosavadní herní projev…

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.10.2017 | Zdroj fotky: )