FK Pardubice FK Pardubice 1 : 2 (1 : 1) FK Pardubice 1. SC Znojmo FK

Přátelská utkání A-týmu 2017/2018 | Tipsport liga | 17.01.2018 | UMT Brno

V druhé přípravě jsme těsně podlehli Znojmu

I když pardubický tým vedl po půlhodině utkání proti Znojmu po Petráňově gólu 1:0, dokázal soupeř dvěma góly na přelomu poločasů výsledek otočit a poté si výsledek pohlídal. Pardubický tým čeká v sobotu další utkání, tentokrát se v Brně střetne se slovenskou Skalicí.

FK Pardubice - 1. SC Znojmo FK 1:2 (1:1)

Ve druhém vystoupení v základní skupině Tipsport ligy nastoupil pardubický celek proti Znojmu, které opět nasadilo do zápasu dva expardubáky - Javůrka a Pospíšila. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, Pardubice zahrozily střelou Proseka a také hlavičkou Petráně z dobré pozice, ale gól se z těchto akcí neurodil.

Východočeský tým podával poměrně kvalitní výkon a ve 28. minutě šel do vedení. Znojmo totiž chybovalo v obraně, Řezníček předskočil obránce, zatáhl míč, který poté odcentroval přímo na Petráňovu hlavu - 1:0. Poločas se chýlil k závěru a nic nenaznačovalo, že by se skóre mělo měnit. Jenže v posední minutě se Znojmu vydařila akce na levém křídle a  Šamánek dokázal překonat Hrnčíře - 1:1.

Po krátké přestávce došlo na obou stranách k řadě změn a nedlouho po zahájení hry také ke změně skóre. Teplý byl v pardubickém vápně zbytečně faulovaný a sám pokutový kop proměnil - 1:2. Výsledek se do konce utkání už nezměnil, přestože Pardubice šance měly, ale nevyužita zůstala i jedna velká, kterou měl střídající David Huf.

Poslední vystoupení v základní skupině Tipsport ligy čeká na naše hráče v sobotu, kdy se v Brně střetnou od 13:00 hod. se slovenským celkem MFK Skalica.

Branky: 28. Petráň - 44. Šamánek, 48. Teplý (pen.). ŽK: 1:0 (Černý). Rozhodčí: Orel - Polák, Pfeifer.
FK PCE: Hrnčíř - Prosek (72. Látal), Šejvl, Kopřiva, Březina (46. Šafařík) - Černý (72. Spěvák) - Fousek (46. Mužík), Řezníček, Kovář (60. Huf), Sokol (46. Nikodem) - Petráň (46. Rybička).
Znojmo: Koukal - Helísek (46. Pospíšil), Mezlík (46. Avdić), Malár, Cihlář - Machuča (60. Moravec), Lacko - Hladík (46. Štrombach), Šamánek (46. Urbančok), Javůrek (46. Teplý) - Silný

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.01.2018 | Zdroj fotky: 1scznojmo.cz )