FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice B FK Admira Praha

Fortuna Divize C 2017/2018 | 25. kolo | 12.05.2018 | stadion Pod Vinicí

Rezerva remizovala s Admirou, další bod vystřílela v penaltách

V sobotním dopoledni přivítala pardubická rezerva Admiru Praha. Domácí šli rychle do vedení, ale hosté vyrovnali po hodině hry z trestného kopu. Zápas tudíž stejně jako na podzim dospěl do penalt a opět vyhráli pardubičtí mladíci, kteří si tak připsali další dva body do tabulky divizní skupiny C.

25. kolo

FK Pardubice B - FK Admira Praha 1:1 (1:0) na pen. 5:4

Pardubičtí šli do rychlého vedení již ve druhé minutě, kdy se přesnou střelou prosadil Kašiar - 1:0. Ve 26. minutě vyslal Březina ideálně za obranu hostů Hufa, ale pardubický útočník akci do gólového konce nedotáhl. Jinak by ve hře mnoho nepřesností a chyběla lepší finální přihrávka. Podobný obraz hry byl k vidění i ve druhé půli. Až v 61. minutě měli hosté výhodu trestného kopu, který ideálně využil Čácha - 1:1.

Poté domácí měli tři slibné příležitosti, ale k brance to nevedlo a tak zápas opět dospěl do penalt. Jejich průběh byl následující: Mošna - Hrnčíř vyrazil, Zelenka - 1:0, Turák - 1:1, Spěvák - 2:1, Fric - 2:2, Batelka - 3:2, Paťha - 3:3, Jirka - 4:3, Horák - 4:4 a Kudrna 5:4! Domácí celek tak dosáhl pět kol před koncem na slušný počin 40 bodů.

Fakta - branky: 2. Kašiar - 61. Čácha. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Vnuk z Třebovle (Matoušek, Drábek). Delegát: Filip z Jamného nad Orlicí. Diváků: 70.

Sestavy - FK PCE B: Hrnčíř - Prosek (65. Spěvák), Batelka, Řehák, Březina - Jarosz (90. Jirka), Kudrna, Šafařík (83. Barbarič), Vašek (77. Zelenka) - Huf (46. Gašpar), Kašiar.
ADMIRA: Žulevič - Pelikán, Martinic, Horák, Fric - Čácha (86. Herc), Zahálka, Mošna, Bielesz (70. Šimek) - Turák, Pavlata (46. Majer).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.05.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )