FK Pardubice U-14

Bohemians Praha 1905 FK Pardubice U-14 1 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2017/2018 | 18. kolo | 07.04.2018 | hřiště Loko Vršovice

Výhra nad Bohemians Praha 1905

Vítězné utkání proti Bohemians

Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice -  1:3 (0:1)

Sestava:
Gamper - Sedláček, Tecl, Hanč, Husák - Novák, Solnička, Jeník (55. Břeň) - Šmahel (52. Bartoníček) - Brychnáč (45. Pandula), Kraj

Branky:

20. min. Novák

57. min. Pandula

60. min. Sedláček

Hodnocení utkání:

Dnešní utkání bylo hrané ve vysokém tempu. Naši hráči začali soupeře přehrávat po 15. minutě utkání a podařilo se nám vstřelit krásnou branku "volejem" Nováka. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Nám se podařilo vstřelit branku na 0:2 po dorážce Panduly. Následně jsme inkasovali branku ze standartní situace, kde jsme nepohlídali hlavičkujícího hráče a rozdíl byl jednobrankový. My jsme chtěli stále hrát útočný fotbal a po krásné akci a ještě hezčí střele Sedláčka jsme vstřelili branku na 1:3.