FK Pardubice U-14

1. FK Příbram FK Pardubice U-14 2 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2017/2018 | 22. kolo | 05.05.2018 | stadion Příbram

Mistrovské utkání s 1. FK Příbram

Těsná prohra s Příbramí

1. FK Příbram – FK Pardubice  2:1    (0:0)

Branky:

49. min. Novák

Sestava:

Gamper – Sedláček, Hanč, Tecl, Husák (36. Břeň) – Pandula (36. Svoboda), Novák, Jeník (50. Jakeš) – Kraj (56. Bartoníček), Šmahel, Brychnáč

Hodnocení utkání:

V prvním poločase jsme byli lepším týmem, který měl herní převahu. Bohužel z vypracovaných šancí jsme nedokázali vstřelit branku, a když jsme jí vstřelili, nebyla uznána. Ve druhém poločase soupeř využil zaváhání naší obrany a se štěstím vstřelil branku. Nám se podařilo vyrovnat ze standardní situace a následně jsme si vytvořili 2 vyložené brankové příležitosti, které jsme neproměnili. Soupeř nás potrestal v 69. minutě z rohu, když se nám nepodařilo odvrátit míč z pokutového území a soupeř zakončil. My jsme v 70. minutě vyrovnali, ale rozhodčí neuznal branku pro „údajný ofsaid“.

Děkujeme hráčům za bojovný výkon. Dnes si zaslouží pochvalu za snahu jít za vítězstvím až do poslední vteřiny!!!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.05.2018 | Zdroj fotky: )