FK Pardubice U-19

Bohemians Praha 1905 FK Pardubice U-19 2 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2012/2013 | 22. kolo | 23.03.2013 | Stadion Olympia Šeberov

22. kolo první ligy staršího dorostu

Po infarktovém závěru vezeme další bodík !

BOHEMIANS PRAHA 1905 – FK PARDUBICE  2:2 (0:1)

Bojovné utkání na UMT menších rozměrů v Šeberově začal náš tým velmi dobře a již ve 13. minutě se ujal vedení, když se trefil utěšenou střelou Štemberk po akci Špidlena. Bohužel další příležitosti již do konce prvního poločasu zvýšení vedení neznamenaly (Špidlen, Pešek, Valenta), a protože dvě šance domácích zlikvidoval dobře chytající Ptáček, odcházelo se do kabin za stavu 0:1.

Po přestávce domácí výrazně ožili, ale šance se rodily na obou stranách. Z naší strany hlavičku Peška zlikvidoval domácí brankář a dvakrát neuspěl v koncovce po dlouhodobém zranění do druhého poločasu nastoupivší Fusek. Když pak nádherná střela Fouska zazvonila jenom na  tyč, přišel v 70. minutě zákonitý trest, kdy po situaci silně zavánějícím postavením mimo hru vyrovnal domácí hráč Horký. Domácí ještě více přitlačili a v 80. minutě strhnul vedení na jejich stranu pěknou střelou Havel. Navíc v 83. minutě odpískal hlavní rozhodčí na upozornění pomezního arbitra ruku Peška v pokutovém území, ale domácí hráč Malina trefil z pokutového kopu jen horní tyč za Ptáčkem. Naše mužstvo nesložilo zbraně a v 93. minutě srovnal na konečných 2:2 Prokopec z pokutového kopu, který byl nařízen za sražení Fuska.

Vzhledem k průběhu hlavně druhého poločasu lze považovat konečnou dělbu bodů za spravedlivou.

Rozhodčí: Kocourek z Prahy (Hrabovský, Zelený).

Sestava FK PCE: Ptáček - Štěpán, Čáp, Pešek, Fidler - Špidlen (81. Vojíř), Fousek, Prokopec, Valenta - Štemberk, Klouček (46. Fusek).

(Autor: Josef Pohl | Datum: 23.03.2013 | Zdroj fotky: redakce )