FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 1 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-15 FC Zbrojovka Brno

Přátelská utkání U-15 2018/2019 | přátelské utkání | 08.08.2018 | stadion Ohrazenice

Prohra s Brnem

Ve středu jsme se střetli s kvalitním týmem z Brna.

FK Pardubice - Zbrojovka Brno   1:3 (1:0)

Branky: 10´Brychnáč (Machů)

Sestava: Starý, Gamper - Husák, Hanč, Sedláček, Norek, Brychnáč, Machů, Břeň, Jeník, Kraj, Šmahel, Lexman, Novák, Bartoníček, Pandula, Jakeš

Hodnocení:

Od prvních minut jsme diktovali tempo hry a začli si vytvářet velmi nadějné situace ke skórování. Bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku. Soupeř zvýšil tempo a napadání našich hráčů. My jsme se začali bát hrát pod tlakem soupeře a volili jsme dlouhé míče dopředu. S narůstajícím tlakem soupeře a našich zbytečných rychlých ztrátách míče jsme se dostávali zbytečně pod tlak. Soupeř v druhém poločase využil naše chyby a skóre otočil. V závěru ještě přidali třetí branku.