FK Pardubice U-19

SK Sigma Olomouc FK Pardubice U-19 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2012/2013 | 25. kolo | 10.04.2013 | Hřiště Repčín

25. KOLO PRVNÍ LIGY STARŠÍHO DOROSTU

Vítězná série U19 pokračovala i na půdě mistrovské Sigmy Olomouc!

FC SIGMA OLOMOUC U19 – FK PARDUBICE U19  0:1 (0:0)

V Olomouci se hrál kvalitní dorostenecký fotbal, domácí byli silnější na míči, ale na vyložené šance skončilo utkání 2 : 2. V prvním poločase chytil spolehlivý Ptáček obrovskou šanci Sigmy a na druhé straně trefil hlavou Pešek tyč domácí branky.

Ve druhém poločase opět Ptáček lapil dobře kopnutý trestný kop z hranice šestnácky a když už se zdálo, že si oba týmy rozdělí body, přišla v 86. minutě pěkná individuální akce po pravé straně od Davida Pánka a jeho milimetrový centr usměrnil hlavou do domácí branky Patrik Valenta.

Utkání by asi více slušela remíza, ale o našem vítězství rozhodl fakt, že jsme dokázali proměnit šanci v rozhodujícím okamžiku utkání.

Branka: 86. Valenta. Rozhodčí: Vysloužil Petr (Pelikán, Řezníček).

Sestava FK PCE: Ptáček – Štěpán, Čáp, Pešek, Fidler – Špidlen (89. Pražák), Fousek, Prokopec, Štemberk (46. D. Pánek) – Fusek (70. Valenta), Vojíř (88. Matějka).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.04.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více