FK Pardubice U-19

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice U-19 2 : 2 (1 : 1) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2012/2013 | 27. kolo | 20.04.2013 | Stadion Luční ul., Plzeň

27. KOLO PRVNÍ LIGY STARŠÍHO DOROSTU

Už popáté při výjezdu mimo Pardubice dorost U 19 neprohrál, tentokrát přivezl zasloužený bodík ze hřiště Viktorky Plzeň!

VIKTORIA PLZEŇ U 19 - FK PARDUBICE U 19  2:2 (1:1)

Utkání, hrané bohužel vlivem počasí opět na umělé trávě, mělo zajímavý průběh. Prvních 20 minut vyznělo pro hostující tým a již v 8. minutě otevřel účet zápasu Fousek po akci Valenty. Domácí ale pomalu přebírali otěže zápasu a v 32. minutě zaslouženě vyrovnali, když branku vstřelil Doležal.

Do druhého poločasu již nemohl nastoupit zraněný kapitán týmu Pešek a v 58. minutě musel odstoupit pro zranění také Vojíř. Viktorka začala druhý poločas lépe než náš tým a v 63. minutě otočil skóre utkání v její prospěch pěknou brankou Kratochvíl. Hosty paradoxně tato situace nakopla a posledních 25 minut bylo zase v jejich režii a v 75. minutě vyrovnal na zasloužených 2:2 Prokopec opět po akci dobře hrajícího Valenty.

Vzhledem k průběhu utkání se jeví dělba bodů jako spravedlivá.

Branky: 32. Doležal, 63. Kratochvíl –  8. Fousek, 75. Prokopec. Rozhodčí: Houdek Jiří (Moláček, Sirotek).

Sestava FK PCE: Ptáček - Štěpán, Čáp, Pešek (46. Knotek), Fidler - D. Pánek (84. Pražák), Fousek, Prokopec (80. Ráliš), Špidlen (87. Schwab) - Valenta, Vojíř (58. Štemberk).

(Autor: Josef Pohl | Datum: 20.04.2013 | Zdroj fotky: redakce )