FK Pardubice ženy

FK Teplice FK Pardubice ženy 1 : 2 (1 : 0) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

2. Celostátní liga ženy 2018/2019 | 5. kolo | 23.09.2018 | stadion Teplice

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích!

Zápas na trávníku FK Teplice pro pardubické fotbalistky špatně začal, ale o to lépe skončil. Gólem Kubečkové v poslední minutě naše hráčky zvítězily a připsaly si do druholigové tabulky další tři body.

5. kolo 2. ligy žen

FK Teplice - FK Pardubice 1:2 (1:0)

Branky: 1. Badinková - 67. Prokůpková, 90. Kubečková
Pardubice: Maršíková - Merklová, Kabeláčová, Kupková, Kunáková - Karabinošová, Kubečková, Černá (63. Vlačihová), Pavlasová - Ninczová, Prokůpková.

Průběh zápasu ovlivnila vstřelená branka ve 23. vteřině zápasu 1:0. Od 20. minuty se hra týmu začala zvedat, ale bez výraznější šance. Do druhého poločasu nastoupila pardubická děvčata s enormním nasazením a vůlí otočit zápas. Klíčovým momentem byla vyrovnávací vstřelená branka. Od té doby se hrálo na riziko z obou stran a my jsme byli ti šťastnější a právem si odvážíme 3 body. Týmu bychom chtěli poděkovat za vůli utkání zvrátit, což se i povedlo.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )