FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FC Slovan Liberec

Česká liga dorostu U-17 2012/2013 | 20. kolo | 20.04.2013 | Ohrazenice, umělá tráva

20. kolo ČLD U17

Konečně nám počasí dovolilo hrát na přírodní trávě, i když zima byla stále. FC Slovan Liberec byl naším soupeřem a stejně jako na podzim v Liberci i tentokrát utkání skončilo remízou.

FK Pardubice - FC Slovan Liberec   0:0

Sestava FK PCE
: Hrnčíř - Molek, Matějka, Řehák, F. Pánek - Bydžovský, Vlček, Kejmar, Uhlíř (70. Macháček) - Bulušek (55. Kovář), Markovič (60. Fotul).

V prvním poločase to byl vyrovnaný duel, největší šanci měl Bulušek, který šel sám na branku, ale selhal v koncovce, ani soupeř nemířil přesně. Druhý poločas jsme si již vytvořili převahu, ale branku jsme vstřelit tentokrát nedokázali, vlastně jednou ano, ale souboj Matějky s golmanem hostí byl posouzen jako faul a branka Uhlíře tedy neplatila.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.04.2013 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )