FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 1 : 3 (0 : 0) FK Pardubice U-14 FK Mladá Boleslav

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 13.01.2019 | UMT Ohrazenice

Hodnocení zápasu FK Mladá Boleslav

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 1:3 (1:1)

Sestava: Šimon - Brož, Reinberg, Metelka, Novotný - Kožený, Pluhař, Macák, Morávek, Halda - Prokeš

Střídali: Lorenc, Kuja, Houfek, Muller

Střelci: Prokeš

V prvním přípravném zápase v zimní sezóně jsme se utkali s týmem FK Mladá Boleslav. Na začátku zápasu jsem se potýkali s problémy v rozehrávce - vše jsme hned tlačili do útoku a chyběla výstavba hry. Soupeř toho využíval, získal míč  a rychle útočil. Po jednom protiútoku a i nedorozumění v naší obraně soupeř šel do vedení. Poté se nám podařilo několik hezkých křídelních kombinací, které jsme ale bohužel špatně zakončili. Ke konci poločasu jsme střelou z dálky srovnali stav. V druhém poločasu jsme chtěli přidat na důrazu a kombinaci, ale bohužel vše pohřbily dvě chyby v obraně a vedení soupeře 1-3. Poté jsme se nemohli dostat do zápasu a již jen ke konci zápasu jsme trochu zabrali a vytvořili si několik zajímavých akcí.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.01.2019 | Zdroj fotky: )