FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 5 : 2 (2 : 2) FK Pardubice U-14 1. FK Příbram

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 13.02.2019 | UMT Ohrazenice

Hodnocení zápasu FK Příbram

Fk Pardubice - FK Příbram 5-2 (2-2)

Sestava: Lorenc - Pluhař, Reinberg, Metelka, Novotný - Flaška, Divišek,Kožený, Halda, Prokeš - Macák

Střídali: Šimon, Holý, Svatoš, Kuja, Kaufman

Střelci: Divišek 2x, Flaška 2x, Prokeš

Ve středu 13. 2. jsme se doma utkali s týmem Příbrami. Zápas to byl zajímavý, protože obě mužstva chtěla tvořit a hrát. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, soupeř poctivě bránil, nám se dařilo držet míč, ale nebylo to moc nebezepečné. Soupeř při zisku míče rychle přešel do protiútoku a snažil se ohrozit naší branku. V druhém poločase se nám hra podařila zrychlit a tím jsme se dokázali dostat do pokutového území, kde jsme ohrožovali branku soupeře. Postupem času jsme hru ovládli a soupeře přehráli.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.02.2019 | Zdroj fotky: )