FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 0 : 3 (0 : 2) FK Pardubice U-15 AC Sparta Praha

Česká liga žáků U-15 2018/2019 | 14. kolo | 09.03.2019 | UMT Ohrazenice

Prohra se Spartou Praha

V prvním mistrovském utkání jsme nestačili na celek Sparty Praha.

FK Pardubice - AC Sparta Praha  0:3 (0:2)

Branky:  28. Jandovský, 34. Hruška, 40. Boček

Sestava: Starý - Břeň (40. Sedláček), Zeman, Hanč, Husák - Jeník, Solnička (40. Svoboda), Machů - Brychnáč, Lexman, Pandula (40. Šmahel)

Hodnocení:

Do zápasu jsme vstoupili s velkým respektem k soupeři. Tím jsme se dostali pod soupeřův tlak, ale dobrou organizací obranné hry jsme soupeři neumožnili vytvářet si šance. Po patnácti minutách se hra vyrovnala, my jsme se snažili o kombinaci a postupný útok, Sparta většinu situací řešila jednodušeji dlouhým míčem na útočníky. Bohužel po dvou individuálních chybách, které soupeř využil, jsme šli do kabin s dvougólovým mankem. Na začátku druhého poločasu po naši veliké šanci ke skórování, kterou hostující brankař zneškodnil, Sparta přidala třetí gól. Kluci i nadále hráli aktivně, avšak výsledkem bylo pouze nastřelené břevno. Soupeř hrozil spíše z brejků.
Pochvala pro kluky za nasazení a aktivitu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.03.2019 | Zdroj fotky: )