Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

FK Pardubice ženy

SK Slavia Praha FK Pardubice ženy 13 : 1 (7 : 1) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy


1. liga ženy 2019/2020 | 3. kolo | 07.09.2019 | stadion Eden

Profile picture

Ženský tým vysoko podlehl favorizované Slavii

Vědělo se, že v pražském Edenu nebude pardubické fotbalistky čekat snadné utkání. Domácí hráčky, chystající se na Ligu mistrů, náš tým vysoko porazili, což ovšem vzhledem ke kvalitě sešívaných není ostuda. O další body se pardubický tým popere v neděli na Vinici!3. kolo 1. ligy žen

 

SK Slavia Praha - FK Pardubice 13:1 (7:1)

 

Branky: 3. Svitková, 7. Svitková, 10. Persson, 18. Kožárová, 24. Kožárová, 38. Divišová, 45. Kožárová, 52. Svitková, 55. Necidová, 60. Svitková, 67. Necidová, 73. Jarchovská, 82. Khýrová - 39. Dvořáková. ŽK: 1:0 (Persson). Rozhodčí: Holakovská - Žáková, Navrátilová.
Sestava: Bidlová - Merklová (60. Vlačihová), Reinberková, Kupková, Matějková (65. Ninczová) - Neradová - Dvořáková, Ličmanová (71. Fialová), Kunáková (80. Černá), Pavlasová (55. Prokůpková) - Kubečková.

 

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): „Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání a to se potvrdilo. Slavia nastoupila před Ligou mistryň v nejsilnější sestavě a hrála celých 90 minut naplno. Hostující hráčky měly velmi špatný vstup do utkání a v 10. minutě byl stav 3:0. V kabině jsme si jasně řekli, že nebudeme stát jen na vápně a budeme se snažit hrát sebevědomě, snažili jsme se o rychlé přechody, ale bohužel nepřesnosti v naší kombinaci domácí hráčky nekompromisně trestaly. Malý zlom v naší hře nastal ve 30. minutě, kdy jsme přesunuli Dvořákovou na střed zálohy a ta ve 40. minutě vstřelila premiérovou branku Pardubic v letošní sezoně.

Druhý poločas  se nesl ve stejném rozložení sil, opět s maximálním nasazením  našich hráček, kdy všechny hrály na hranici svých možností. Nejmarkantnější rozdíl byl v taktické části, kde silně zaostáváme. Nicméně s týmem na tom usilovně pracujeme a myslím si, že holky rychle časem pochopí, co po nich vyžaduji a je jen otázkou dalších zápasů, kdy to převedeme do praxe. Bereme utkání se Slavií jako zkušenost a já můžu za kabinu slíbit, že příští týden necháme na Vinici všechny síly a připíšeme si první body do tabulky!“

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.09.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )


A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem více

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček více

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus! více

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč! více