Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 2 : 3 (2 : 3) FK Pardubice ženy FK Dukla Praha


1. liga ženy 2019/2020 | 4. kolo | 15.09.2019 | stadion Pod Vinicí

Profile picture

Ženský A-tým podlehl v neděli pražské Dukle

V neděli odpoledne panovalo na Vinici příjemné fotbalové počasí, ale ani to nedokázalo zlepšit náladu našeho ženského týmu, který ve 4. ligovém kole podlehl pražské Dukle 2:3. Všechny branky padaly v průběhu prvního poločasu.4. kolo 1. ligy žen

 

FK Pardubice - FK Dukla Praha 2:3 (2:3)

 

Branky: 34. Dvořáková, 42. Dvořáková - 24. Strnadelová, 44. Houbová, 45. Hrobská. ŽK: 1:1 (Matějková, Houbová). Rozhodčí: Holakovská - Kortanová, Dibelková. Diváků: 80.
Sestava: Bidlová - Merklová (58. Vlačihová), Kupková, Reinberková, Kunáková - Matějková (72. Fialová), Novotná (46. Neradová), Ličmanová, Dvořáková, Prokůpková (46. Pavlasová) - Kubečková (53. Ninczová).

 

Ondřej Bačo (trenér): „Utkání se mi hodnotí velmi těžce. V prvním poločase jsme určitě tahali za delší konec provazu a i přesto, že šel hostující tým do vedení, jsme zcela zaslouženě vývoj otočili. Ale dvě naprosto triviální chyby na konci poločasu se ukázaly nakonec jako rozhodující.

 

Jedno nucené a jedno taktické střídání do druhé půle, změna rozestavení v jejím průběhu a nasazení dalších čerstvých hráček.  Nic z toho nám bohužel nepomohlo, a když se k tomu přidalo i velmi nepřesné rozhodování rozhodčích, tak to jsou ztracené body.  Neuznaná branka v 36. minutě kvůli údajnému  ofsajdu, pokutový zákrok v 90. minutě na Fialovou, to je rovněž velmi důležitý faktor nedělního odpoledne, které jsme si malovali trochu jinak.

 

Děkujeme všem, kteří na Vinici dorazili a podporovali nás po celé utkání. Liga pokračuje dále a my budeme bojovat o další body za týden v Liberci. Pevně věřím, že to hračky správně namotivuje, ponaučíme se z chyb a přivezeme ze severu body.“

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.09.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )


A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem více

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček více

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus! více

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč! více