Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

FK Pardubice WU-18

Loko Brno H. Heršpice FK Pardubice WU-18 0 : 2 (0 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18


1. liga dorostenek 2019/2020 | 11. kolo | 29.02.2020 | hřiště Loko Brno

Profile picture

Juniorky v Brně vyhrály a budou bojovat ve finálové skupině

V sobotu juniorky zajížděly k zápasu do Brna. Vítězstvím si dvě kola před koncem základní části 1.ligy zajistily účast ve skupině o titul, kde je čeká dalších šest těžkých utkání s pražskými S a s dosud vedoucím Slováckem.Lokomotiva Brno H.H. - FK Pardubice 0:2 (0:1)

Hráno 29. 2. 2020 na UMT v Brně

 

Branky: Vlastní gól, Suchanová

Sestava: Beránková - Borovičková, Grundmannová (K), Nekovářová, Holcová K. (74' Friedrichová) - Suchanová - Kružíková, Hegrová, Solničková, Minářová (76' Hlušičková) - Hýlová (72' Zikmundová)

 

Hodnocení: Do Brna jsme jeli s jednoznačným cílem bodovat a definitivně si tak zajistit do nadstavby boje v první čtyřce ligové tabulky. To se povedlo, děvčata předvedla velmi dobrý výkon a po zásluze zvítězila. Zápas jsme však nezačali dobře. Brno bylo v první čtvrthodince aktivnější a dvakrát nás musela podržet Barča v brance. Pak se hra vyrovnala a s přibývajícím časem byly naše hráčky nebezpečnější. V obrovské šanci se ocitla Verča, po rohu hlavou Áďa a Evča trefila zpoza vápna tyč. Z našich šancí nic nebylo, a tak nám pomohla nešťastná obránkyně Brna, které se nepovedl odkop a dala si vlastní gól. Diskutabilní byl v 1. pol. ještě zákrok v pokutovém území na Natku, kterou jasně podrazila vyběhnuvší brankářka. Paní rozhodčí však usoudila, že se o penaltový zákrok nejednalo a hrálo se dál...

 

Ve druhé půlce se hra již odehrávala jasně v naší režii. Evča po centru Janči hlavou zvýšila na 2:0. Holky si vytvářely i další šance, ale žádnou z nich nedaly. Naše obrana společně s Barčou v brance pracovala velmi spolehlivě a Brnu dovolila pouze jednu vážnější šanci, při které nám pomohlo břevno. Své první minuty v dorostenecké lize si odehrály dvě starší žákyně - Mája a Maky. Určitě se neztratily a svou premiéru zvládly. Gratulujeme :-) . Pochvalu však zaslouží za kvalitní zápas i brněnské hráčky, které byly v průměru o dost mladší než náš tým. Reprezentační pauzu si vyplníme přátelským zápasem v Ostravě, kde nás v neděli 8. března čeká domácí Baník.


(Autor: Kamil Kozák | Datum: 05.03.2020 | Zdroj fotky: Jiří Matějka )


Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více