Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice ženy

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice ženy 4 : 2 (1 : 0) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy


1. liga ženy 2021/2022 | 13. kolo | 06.03.2022 | UMT Luční ul., Plzeň

Profile picture

Ženské áčko sahalo v Plzni po bodech

Do zápasu jsme vstupovali s velkým očekáváním a z holek byla cítit po celý zápas chuť porvat se o dobrý výsledek. I přes dvě vstřelené branky jsme z Plzně nepřivezli ani bod.13. kolo 1. ligy žen, 6. března 2022 hř. UMT Plzeň - Luční

 
FC Viktoria Plzeň - FK PARDUBICE 4:2 (1:0)
Branky: 8. a 88. Mrázová, 74. Polcarová, 82. Pelikánová - 48. Ninczová, 65. Vejrová
 
ŽK 0:1
Rozhodčí: Šulcová, Petrželková, Strejcová
Delegát: Sádovský
 
Sestava: Mikulecká - Kunáková, Kupková, Vejrová - Fialová (70. Hlaváčová), Novotná (77. Hegrová), Kochanová, Ličmanová, Hlouchová (77. Němcová) - Ninczová, Hýlová (87. Neradová)
 

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Bohužel i přes přípravu a upozornění jsme domácí tým pustili do vedení z rohového kopu. V první půli jsme se velmi dobrým pressingem dostávali do zajímavých šancí. Celkem jich bylo šest, kdy z toho minimálně dvě byly stoprocentní, s tak kvalitním soupeřem musíme aspoň jednu proměnit. Do kabin šly domácí hráčky s vedením 1:0, ale troufnu si říci, že větší šance byly na naší straně.

Nástup do druhé půle by se dal hodnotit ještě větší hladovostí našich holek. Hnali jsme se za vyrovnáním a hned ve 48. minutě Ninczovou vyrovnali. Poté přišly další zajímavé šance a vše gradovalo perfektní hlavičkou Vejrové, která nás posílá do vedení.

Pokud si můžeme na něco stěžovat, tak je to určitě zákrok na Kunákovou, který byl penaltový a náš tým mohl odskočit. Bohužel se tak nestalo a v 74. minutě z jednoduché autové situace domácí vyrovnávají. O minutu později může vše rozhodnout dnes skvěle hrající Hlouchová, ale bohužel trefuje tyčku a to se ukáže jako zlomový moment, protože o chvíli později se domácí dostávají do vedení. Poté hru otevíráme a Plzeňandy přidávají čtvrtou trefu.

Za celé utkání, i přes porážku, chci kolektiv pochválit. Hráli jsme na hranici našich sil. Bohužel nám ke konci utkání došly fyzické síly a rozhodly individuální chyby, ze kterých se ponaučíme.

Příští týden nás čeká klíčové utkání s Duklou, na které se musíme dobře připravit a konečně taky v sezoně doma zvítězit.

 

Hodnocení vč. fotogalerie domácích:

https://www.mladisportovci.cz/2022/03/07/w-fc-viktoria-plzen-vs-fk-pardubice-42-10/


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.03.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )


Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji!

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji! více

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál více

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček více

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný více