Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice B

FK Čáslav FK Pardubice B 1 : 0 (0 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B


Přátelská utkání B-týmu 2022/2023 | přátelské utkání | 27.07.2022 | hř. Malešov

Profile picture

Těsná prohra juniorky s Čáslaví

Pardubická juniorka sehrála ve středu třetí přípravný zápas. Po remíze v Dobrovici a výhře v Novém Bydžově, přišla těsná prohra v Čáslavi. Na hřišti SK Malešov se hrálo vyrovnané a bojovné utkání, které rozhodla branka Vocela ve druhé půli.Přípravné utkání

 
FK Čáslav - FK Pardubice B 1:0 (0:0)
 
 

Celý zápas byl hrán ve vysokém tempu, s mnoha osobními souboji, ale s minimem šancí. Ve 20. minutě šel sám na Šmída Vocel, ale pardubický gólman jeho pokus do branky nepustil. Poté měli několik příležitostí pardubičtí, ale koncovka byla nepřesná.
Na začátku druhé půle dvě slibné akce hostů zastavil praporek rozhodčího. Boj pokračoval a čekalo se, který celek udělá vážnější chybu. Tu bohužel udělali pardubičtí, kdy špatná rozehrávka znamenala rychlý brejk domácích a lob Vocela - 1:0. Hosté šli poté za vyrovnáním, ale Stýblo v 85. minutě z trestného kopu orazítkoval jen tyč a hlavička Hrnčíře v úplném závěru po rohu šla těsně nad.

 

Fakta - branka: 69. Vocel.


Sestavy - Čáslav: Vyhnánek – Nykodým, Hajník (62. Mráz), Schovanec (75. Petrů), Konyvka (68. Dastych) – Čuchal, Vančura (62. Bašek) – Vilím, Vocel, Chábera – Hejný (78. Špičák).

FK PCE B: Šmíd - Kirchner (74. Halász), Hrnčíř, Vencl (46. Řehák), Sedláček - Dostál - Stýblo, Vít, Jarkovský (46. Koukola), Karch (46. Novák) - Štichauer (74. Karch).

 

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " Odehráli jsme utkání s velmi kvalitním soupeřem, který nás již více prověřil i do obrany. Soupeř měl několik zkušených hráčů a na jejich hře to bylo znát. Herně jsme si myslím obstáli, ale v koncovce jsme stále málo produktivní. V mezihře nám trochu vázla součinnost a nemohli jsme se dostat do tempa. Tohoto utkání si velmi cením a je potřeba se stále ve všech činnostech zlepšovat. "

 

 


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 27.07.2022 | Zdroj fotky: )


Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji!

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji! více

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál více

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček více

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný více