Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

FK Pardubice

FC Sellier & Bellot Vlašim FK Pardubice 1 : 2 (1 : 1) FK Pardubice FK Pardubice


Přátelská utkání A-týmu 2022/2023 | Tipsport liga | 02.12.2022 | UMT Vyšehrad

Profile picture

A-tým se s rokem rozloučil výhrou, porazil Vlašim

V posledním utkání Pardubic v zimní Tipsport lize bylo k vidění hodně střeleckých pokusů a také branek. Pardubičtí fotbalisté zakončili tento kalendářní rok vítězstvím a prvním místem ve skupině C. Výhru proti Vlašimi brankami řídili Koukola a Hlavatý.Tipsport liga sk. C

 

FC SB Vlašim – FK Pardubice 1:2 (1:1)

 

První velkou příležitost zápasu si vytvořil pardubický Vojtěch Sychra, jehož střelu vlašimský brankář vytěsnil. Nedlouho poté měly Pardubice štěstí. Vlašimští hlavičkou z bezprostřední blízkosti orazítkovali břevno Markovičovi brány. Ve 28. minutě šli hráči pod vedením Radoslava Kováče do vedení. Robin Hranáč unikl po levé straně hřiště a přesnou přihrávkou našel skvěle postaveného Tomáše Koukolu, jehož střela skončila v síti. Už už se zdálo, že červenobílí půjdou do šaten spokojenější. Tři minuty před přestávkou ale Tomáš Smejkal utekl pardubickým obráncům a dopravil míč za záda gólmana Pardubic.

 

Druhý poločas nabídl hned několik střeleckých pokusů. Za zmínku stojí například únik Davida Hufa. Jeho střela se ale mezi tři tyče nevešla. Následovalo hned několik standardních situací Pardubic, avšak z žádné z nich se Pardubákům nepodařilo skórovat. Nejblíže úspěchu měl znovu Huf z přímého kopu, ale gólman Vlašimi byl proti. V 77. minutě se pardubičtí dočkali. Po velkém tlaku se prosadil Michal Hlavatý, který si našel balón před brankou a neomylně zavěsil. Poté mohl Hlavatý druhým gólem v zápase pečetit pardubické vítězství, ale jeho svižná střela našla jen rukavice vlašimského gólmana. Do konce utkání se už nic zajímavého nestalo, a Pardubice se tak rozloučily nejen s Tipsport ligou, ale i s tímto rokem vítězně

 

Statistiky – branky: 42. Smejkal – 28. Koukola, 77. Hlavatý. ŽK: 0:1 (Huf). Rozhodčí: Ulrich - Vlček, Leška.

Sestavy – Vlašim: Vágner – Hošek, Halinský, Lehoczki, Provod (46. Heppner) – Suchan, Onije, John (60. Langhamer), Smejkal (46. Randzu), Rigo (46. Šimeček) – Horský (60. Toula). Trenér: Martin Hyský.

FK PCE: Markovič – Rosa, Vlček, Hranáč, Koukola – Janošek, Icha, Solil – Sychra (C), Černý, Lima. Střídali: Kostka, Míka, Tecl, Chlumecký, Hlavatý, Tischler, Huf, Kapanga. Trenér: Radoslav Kováč.

 


(Autor: Kazimír Svoboda | Datum: 02.12.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )


A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem více

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček více

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus! více

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč! více