FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 0 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FC Fastav Zlín

1. dorostenecká liga 2013/2014 | 6. kolo | 24.08.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

6. kolo I. DL U19

V dalším domácím utkání jsme přivítali hosty ze Zlína a opět jsme vyšli střelecky naprázdno.

FK Pardubice U19 - Fastav Zlín   0:1 (0:1)

Sestava FK PCE
: Stejskal - F. Pánek, Kejmar, Koblížek, Pražák - Molek (46. Štemberk), Kovář (75. Řezníček), Valenta, Uhlíř - Formáček (70. Markovič), D. Pánek (70. Hundák).

První poločas jsme neodehráli dobře, ve finální fázi jsme byli nepřesní,  soupeř byl lepší, nastřelil tyč a po naší chybě vstřelil i úvodní branku. Druhý poločas už byl herně v naší režii, ale stále trvá problém proměňování šancí, tentokrát Štemberka, Uhlíře a Formáčka vychytal výborný gólman hostí, Markovič nezakončil přesně a tak se zrodila opět porážka 0:1.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.08.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )