FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 0 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FC Viktoria Plzeň

1. dorostenecká liga 2013/2014 | 10. kolo | 19.11.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

20.kolo I. DL U19 a dohrávka 10.kola I.DL U19

V sobotu jsme hostili tým Bohemians 1905 a následně hned v úterý jsme hráli dohrávku 10.kola s Viktorií Plzeň. I v těchto dvou utkáních jsme stále postrádali dlouhodobě zraněné Vojíře, Matějku, Koblížka a Kloučka, pro reprezentační povinnosti v ČR U17 nám scházel i brankář Stejskal.

FK Pardubice - Bohemians 1905   3 : 0  ( 1 : 0 )

B: Kovář ( Hundák ), Markovič ( Hundák ), Hundák

S: Stejskal - Špidlen, Kopecký, Kejmar, Pánek F. - Hundák, Kovář, Bareš, Uhlíř ( 70. Bydžovský ) - Pražák ( 65. Markovič ), Formáček ( 75. Klouček )

Šli jsme do vedení po SS, mohli jsme utkání rozhodnout dříve ( šance Kováře, Formáčka ), ale povedlo se to až Markovičovi v 75.minutě a vítězství pečetil ještě v závěru Hundák šťastným gólem. Trenéři chválí celý tým, zvláště pak Huberta Kopeckého za výkon na nezvyklém postu.

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň   0 : 2  ( 0 : 1 )

S: Hrnčíř -Špidlen, Kopecký, Kejmar, Pánek F. - Hundák ( 75. Řezníček ), Bareš, Kovář ( 85. Molek ), Uhlíř ( 70. Bydžovský ) - Pražák ( 80. Markovič ), Formáček ( 60. Valenta )

Hned v úvodu utkání nastřelil po přihrávce Pánka Hundák tyč a tento moment nás později mrzel. Na konci první půli ztratil míč při přechodu do útoku Hundák a po násleném rohu bylo 0:1. Ve druhé půli jsme se ještě zlepšili, dokázali jsme soupeře přitlačit, ale naše šance jsme tentokrát nevyužili, zejména ta Formáčkova a Pražákova byly 100%. Trest přišel v 75.minutě, kdy soupeř poprvé byl u naší branky a dokázal skórovat podruhé.

Trenéři chválí tým za výkon  i přes porážku s kvalitním soupeřem.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.11.2013 | Zdroj fotky: Pohl Josef )