Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 5 : 0 (3 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Česká Třebová


VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 10. kolo (n.) | 22.06.2014 | Stadion Dolíček

Profile picture

Na závěr sezony zaslouženě vysoká výhra

V posledním mistrovském utkání soutěže hráči B dorostu U19 potvrdili své výsostné postavení v soutěži a s přehledem vyhráli Východočeský přebor.FK Pardubice U19 B - FK Česká Třebová 5:0 (3:0)

 

K poslednímu utkání v soutěži nastoupili domácí hráči zodpovědně a od začátku nenechali nikoho na pochybách, kdo bude pánem na hrací ploše. S chutí kombinovali a již ve 2. minutě upaloval sám na gólmana hostí Mayer, ale neproměnil. V 6. minutě zatáhl míč po levé lajně Zelenka a jeho střílený centr před branku si hostující kapitán srazil do vlastní branky - 1:0. V 16. minutě přihrávku Zelenky za obranu do sóla zužitkoval střelou podle gólmana k tyči Fotul 2:0. V 18. minutě nezakončil brankou sólo Fotul, když jeho střelu brankář hostí vyrazil. Ve 35. minutě přihrál do lajny Svatoň Prokůpkovi, ten naběhl do vápna a jeho přihrávku pod sebe zužitkoval Mayer - 3:0.  Hosté si za celý poločas vypracovali jedinou šanci, ale trefili pouze břevno.

Druhý poločas nepřinesl změnu obrazu hry, a tak již ve 47. minutě nastřelil Zelenka tyč. Pardubiřtí hráči tvořili hru, hostující tým se stáhl do obrany a hrozil nakopávanými míči na nejnebezpečnějšího hráče hostů Strnada. V 60. minutě Mayer vyslal po pravé straně Sokola a jeho střílenou přihrávku před branku zužitkoval Panchártek - 4:0. V 83. minutě se zrodil nejhezčí okamžik utkání, když si míč na rohu velkého vápna zpracoval Šlégr a jeho utěšená střela skončila v zadní šibenici třebovské branky. Za zmínku ještě stojí 100% šance Šebka, který z malého vápna překopl prázdnou branku a nastřelená tyč hostů.

Po třech prohrách za sebou hráči opět přesvědčili o tom, že když chtějí, tak fotbal hrát umí a potvrdili své suverénní postavení vítěze Východočeského přeboru dorostu ročníku 2013/2014.

 

Fakta - branky: 6. Zelenka, 16. Fotul, 35. Mayer, 60. Panchártek, 83. Šlégr. Bez karet. Rozhodčí: Pavel Hrdý ze Sopřeče (Jan Čapek, Vratislav Ziegler). Diváků: 40.

Sestava FK PCE U19 B: Truhlář (46. Pšenička) - Lébl (53. Kantor), Nepivoda, Karvánek (53. Šebek), Prokůpek - 
Sokol, Svatoň, Kopecký H., Zelenka (53. Panchártek) - Mayer (75. Šlégr), Fotul.

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 22.06.2014 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )


Proti Znojmu opět před televizními kamerami

Proti Znojmu opět před televizními kamerami více

Skvělý úspěch pardubického fotbalu. Tři hráči jedou na Euro U17!

Skvělý úspěch pardubického fotbalu. Tři hráči jedou na Euro U17! více

Rada města Pardubic neschválila projekt revitalizace stadionu

Rada města Pardubic neschválila projekt revitalizace stadionu více

Komentovaný sestřih utkání proti Prostějovu

Komentovaný sestřih utkání proti Prostějovu více