TJ Jiskra Ústí n. O. FK Pardubice B 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Divize C 2014/2015 | 1. kolo | 09.08.2014 | Ústí nad Orlicí

Nepodařený vstup rezervy do sezony

K úvodnímu zápasu v rámci divizní skupiny C zajížděl pardubický B tým na hřiště neoblíbeného soupeře a opět se přesvědčil, že bodovat v Ústí prostě v posledních sezonách nelze...

1. kolo Divize sk. C

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Pardubice B  4:0 (2:0)

V osmé minutě napřáhl z hranice vápna Nečas, ale ke škodě hostů jeho dělovka orazítkovala jen břevno! Jinak v první půli domácí celek proměnil dvě z mnoha darovaných stanadardních situací a o půli vedl 2:0. V dalších případech většinou výborně zasáhl Čihař. Ve druhém poločase domácí přidali v 63. minutě třetí gól a bylo po zápase. Čtvrt hodiny před koncem byl navíc vyloučen Pešek, kerý zastavil přes míč domácího útočníka a rozhodně nebyl posledním hráčem, ale to již nic stejně na výsledku nemohlo změnit. V přesilovce domácí ještě přidali čtvrtý gól a tak hosté museli zkousnout opět čtyřbrankovou prohru stejně jako v květnu jarní části minulého soutěžního ročníku.

Fakta - branky: 9. Hudec, 45. Kaláb, 63. Souček, 79. Kukla. ČK: 0:1 (75. Pešek). ŽK: 0:4. Rozhodčí: Machýček (Vnuk, Hocek). Diváků: 160.

Sestavy - UO: Mareček - Felgr, David, Hudec, Kaláb (83. M. Falta) - Felcman (71. Langer), Brabec, P. Falta, Smejkal (80. Tomášek) - Vaňous, Souček (69. Kukla).

FK PCE B: Čihař - Křivka, Šejvl (46. Baldrych), Pešek, Konvalina - Dostálek (46. Portyš), Jiroutek, Pražák (71. Rydval), Fusek (63. Mandutz) - Nečas (46. Kopecký), Petráň.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Před utkáním jsme věděli co nás v Ústí bude čekat a přesto, že jsme se na to připravovali a hráče na to upozorňovali, ti s tím nenaložili tak, jak bychom si představovali a soupeři jsme tak výhru velmi usnadnili. Domácí pozorně bránili, vyráželi do brejkových situací a hlavně hrozili ze standardních situací, kterých v tomto utkání měli až příliš. Je potřeba podotknout, že je zahrávali hodně kvalitně a zápas tak rozhodli. V druhé půli nám byl přísně vyloučen Pešek a poté jsme již neměli dostatek sil fyzických ani psychických na to, abychom utkání zdramatizovali či otočili. Domácí poté vstřelili další branku a zápas v pohodě dohráli. "

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.08.2014 | Zdroj fotky: web fotbal-usti )