FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 2 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FC Vysočina Jihlava

1. dorostenecká liga 2014/2015 | 1. kolo | 25.11.2014 | Stadion Ohrazenice

20. a 21. kolo I.DL U19

Dvě domácí utkání byla dalším pokračováním nejvyšší celostátní dorostenecké ligy, hrálo se již na umělé trávě v Ohrazenici.

FK Pardubice - Zbrojovka Brno   2 : 1  ( 0 : 0 )

B: Huf 2 ( Pánek D., Matějka )

S: Hrnčíř - Řehák, Koblížek, Matějka, Pánek F. - Bydžovský ( 80. Valenta ), Kejmar, Pánek D., Uhlíř ( 85. Nikodém ) - Huf ( 89. Stránský ), Formáček

Úvod utkání patřil našemu týmu, ale nedokázali jsme realizovat ani největší šanci Hufem. Pak se hra vyrovnala a to platilo i druhý poločas kdy začaly padat branky. Nejprve Hufa vychytal golman hostí v tutovce po akci Formáčka a vzápětí na druhé straně otevřeli skóre hosté - 0:1. Dokázali jsme však stav utkání otočit, nejprve po TK rozehraném D. Pánkem skóroval Huf - 1:1 a po rohu Uhlíře a hlavičce Matějky dorážel stejný hráč - 2:1, a výsledek již vydržel až do konce utkání.

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava   2 : 2  ( 0 : 1 )

B: Uhlíř ( Valenta ), Valenta ( Bydžovský )

S: Hrnčíř - Řehák, Koblížek, Matějka, Pánek F. - Bydžovský, Kejmar, Pánek D., Uhlíř ( 85. Bulušek ) - Formáček ( 35. Valenta ), Huf ( 70. Nikodém )

První poločas z naší strany tentokrát nebyl nejlepší, přesto velkou šanci Matějky musel krýt golman hostí, chyběl nám důraz v PÚ soupeře a jednou i v našem - 0:1 po dohrané sražené střele. Po pauze přišlo několik pěkných akcí přes obranu hostí a Uhlíř i Valenta doklepávali prakticky do prázdné branky - 2:1. Jenže standardní situace nedůsledně dohraná znamenala vyrovnání stavu na 2:2 a body z dohrávaného utkání na žádost hostí se tak nakonec dělily.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.11.2014 | Zdroj fotky: )