Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 2 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FC Vysočina Jihlava


1. dorostenecká liga 2014/2015 | 1. kolo | 25.11.2014 | Stadion Ohrazenice

Profile picture

20. a 21. kolo I.DL U19

Dvě domácí utkání byla dalším pokračováním nejvyšší celostátní dorostenecké ligy, hrálo se již na umělé trávě v Ohrazenici.FK Pardubice - Zbrojovka Brno   2 : 1  ( 0 : 0 )


B: Huf 2 ( Pánek D., Matějka )

S: Hrnčíř - Řehák, Koblížek, Matějka, Pánek F. - Bydžovský ( 80. Valenta ), Kejmar, Pánek D., Uhlíř ( 85. Nikodém ) - Huf ( 89. Stránský ), Formáček

Úvod utkání patřil našemu týmu, ale nedokázali jsme realizovat ani největší šanci Hufem. Pak se hra vyrovnala a to platilo i druhý poločas kdy začaly padat branky. Nejprve Hufa vychytal golman hostí v tutovce po akci Formáčka a vzápětí na druhé straně otevřeli skóre hosté - 0:1. Dokázali jsme však stav utkání otočit, nejprve po TK rozehraném D. Pánkem skóroval Huf - 1:1 a po rohu Uhlíře a hlavičce Matějky dorážel stejný hráč - 2:1, a výsledek již vydržel až do konce utkání.

 

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava   2 : 2  ( 0 : 1 )


B: Uhlíř ( Valenta ), Valenta ( Bydžovský )

S: Hrnčíř - Řehák, Koblížek, Matějka, Pánek F. - Bydžovský, Kejmar, Pánek D., Uhlíř ( 85. Bulušek ) - Formáček ( 35. Valenta ), Huf ( 70. Nikodém )

První poločas z naší strany tentokrát nebyl nejlepší, přesto velkou šanci Matějky musel krýt golman hostí, chyběl nám důraz v PÚ soupeře a jednou i v našem - 0:1 po dohrané sražené střele. Po pauze přišlo několik pěkných akcí přes obranu hostí a Uhlíř i Valenta doklepávali prakticky do prázdné branky - 2:1. Jenže standardní situace nedůsledně dohraná znamenala vyrovnání stavu na 2:2 a body z dohrávaného utkání na žádost hostí se tak nakonec dělily.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.11.2014 | Zdroj fotky: )


Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více