Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice U-19

FK Teplice FK Pardubice U-19 1 : 4 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19


1. dorostenecká liga 2014/2015 | 39. kolo | 06.12.2014 |

Profile picture

23. kolo I. DL U19

Areál mládeže zvaný Anger byl naším posledním vystoupením na podzim, i když se vlastně jednalo o druhý "jarní" mač, tedy již o druhé utkání s teplickými mladíky v sezoně 2014/2015.FK Teplice - FK Pardubice 1:4 (0:3)


Branky hostů
: Uhlíř 2 (Huf, Řehák), Formáček (Uhlíř) a Huf (Formáček).

 

Sestava FK PCE U19: Hrnčíř - Řehák, Koblížek (65. Nikodém, 88. Mayer), Matějka, F. Pánek - D. Pánek, Kejmar, Jedlička, Uhlíř (70. Valenta) - Huf, Formáček (85. Bulušek).

 

Utkání začalo náporem domácích, ale ti se do vyložené šance za celý poločas nedokázali dostat. Naopak my jsme jich měli dostatek a tentokrát jsme je dokázali zužitkovat. Pánek David uvolnil Hufa - jeho střelu brankář jen vyrazil a Uhlíř do prázdné branky - 0:1, pak byl v šanci po narážečce s Formáčkem Kejmar, ale vysoko přestřelil... Koblížkovu hlavičku po rohu skvěle vytáhl domácí gólman, ale přečíslení 3:1 v náš prospěch už zužitkoval Formáček přesnou ranou - 0:2. Následně Formáček obešel vše, co mu stálo v cestě, ale gólman jeho zakončení přečetl. Formáček byl ale v dalším nájezdu zastaven nedovoleně a Huf z následného TK z 18 metrů  předvedl nevídanou razanci střely včetně jejího umístění - 0:3. Po pauze domácí přidali, ale skóre rostlo opět na druhé straně, když po akci Řeháka skóroval opět do prázdné branky Uhlíř - 0:4. Domácí hned snížili po dlouhém autovém vhazování a zaváhání stoperské dvojice, měli další možnost, ale Hrnčíř předvedl bravurní zákrok a následně byl jistý i při likvidaci mnoha centrů. V šanci se naopak objevil Nikodém, ale branku netrefil, stejně jako Řehák a tak stav již zůstal nezměněn.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.12.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )


Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více