Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-19

FK Teplice FK Pardubice U-19 1 : 4 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19


1. dorostenecká liga 2014/2015 | 39. kolo | 06.12.2014 |

Profile picture

23. kolo I. DL U19

Areál mládeže zvaný Anger byl naším posledním vystoupením na podzim, i když se vlastně jednalo o druhý "jarní" mač, tedy již o druhé utkání s teplickými mladíky v sezoně 2014/2015.FK Teplice - FK Pardubice 1:4 (0:3)


Branky hostů
: Uhlíř 2 (Huf, Řehák), Formáček (Uhlíř) a Huf (Formáček).

 

Sestava FK PCE U19: Hrnčíř - Řehák, Koblížek (65. Nikodém, 88. Mayer), Matějka, F. Pánek - D. Pánek, Kejmar, Jedlička, Uhlíř (70. Valenta) - Huf, Formáček (85. Bulušek).

 

Utkání začalo náporem domácích, ale ti se do vyložené šance za celý poločas nedokázali dostat. Naopak my jsme jich měli dostatek a tentokrát jsme je dokázali zužitkovat. Pánek David uvolnil Hufa - jeho střelu brankář jen vyrazil a Uhlíř do prázdné branky - 0:1, pak byl v šanci po narážečce s Formáčkem Kejmar, ale vysoko přestřelil... Koblížkovu hlavičku po rohu skvěle vytáhl domácí gólman, ale přečíslení 3:1 v náš prospěch už zužitkoval Formáček přesnou ranou - 0:2. Následně Formáček obešel vše, co mu stálo v cestě, ale gólman jeho zakončení přečetl. Formáček byl ale v dalším nájezdu zastaven nedovoleně a Huf z následného TK z 18 metrů  předvedl nevídanou razanci střely včetně jejího umístění - 0:3. Po pauze domácí přidali, ale skóre rostlo opět na druhé straně, když po akci Řeháka skóroval opět do prázdné branky Uhlíř - 0:4. Domácí hned snížili po dlouhém autovém vhazování a zaváhání stoperské dvojice, měli další možnost, ale Hrnčíř předvedl bravurní zákrok a následně byl jistý i při likvidaci mnoha centrů. V šanci se naopak objevil Nikodém, ale branku netrefil, stejně jako Řehák a tak stav již zůstal nezměněn.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.12.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )


Proti Znojmu opět před televizními kamerami

Proti Znojmu opět před televizními kamerami více

Skvělý úspěch pardubického fotbalu. Tři hráči jedou na Euro U17!

Skvělý úspěch pardubického fotbalu. Tři hráči jedou na Euro U17! více

Rada města Pardubic neschválila projekt revitalizace stadionu

Rada města Pardubic neschválila projekt revitalizace stadionu více

Komentovaný sestřih utkání proti Prostějovu

Komentovaný sestřih utkání proti Prostějovu více