FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 1 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-17 AC Sparta Praha

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 7. kolo | 15.10.2014 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

Těsná domácí prohra se Spartou

V dohrávce 7. kola České ligy dorostu U17 sk. A zavítala do Ohrazenic pražská Sparta, která si nakonec odvezla těsnou výhru 1:2.

7. kolo

FK Pardubice U17 - AC Sparta Praha 1:2 (1:2)

Do utkání vstoupila lépe Sparta. Po rychlých kombinacích si vytvořila několik dobrých příležitostí. Využila až tu ve dvacáté minutě, kdy domácí hráči prohráli několik soubojů a soupeř trestal - 0:1. Za čtyři minuty bylo vyrovnáno po krásné akci Mužíka s Nikodémem. Gól pardubickým hráčům zvedl sebevědomí a hru vyrovnali. Před koncem poločasu se hosté opět prosadili svým důrazem, když rozhodující souboj prohrál Zelinka a do šaten se tak šlo za stavu 1:2.

Po třech změnách v sestavě se hra domácích do druhé půle výrazně zlepšila. Pokud v první půli byla lepší Sparta, druhý poločas patřil domácím. Z tlaku, který si pardubičtí hráči vytvořili, ale branku vstřelit nedokázali. Blízko ke gólu měl Lněnička, ovšem nedotlačil míč z metru do branky a když Mužík minutu před koncem utkání mířil pouze do břevna, prohráli pardubičtí nejtěsnějším rozdílem.

Dle názoru trenérů by utkání slušela více remíza. Pochvala pro hráče zejména za druhý poločas.

Fakta - branka Pardubic: Nikodém. Rozhodčí: Fojtík (Morávek, Ujec).

Sestava FK PCE U17: Šmíd - Jantovský (41. Šafařík), Vávra, Lněnička, Jirka (41. Novák) - Mužík, Zelinka (72. Nekl), Nguyen (41. Vašek), Müller - Nikodém, Panchártek (52. Kmetík).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 16.10.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )