FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 3 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FK Viktoria Žižkov

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 9. kolo | 05.10.2014 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

Těsná výhra U17 nad Žižkovem

9. kolo

FK Pardubice U17 - FK Viktoria Žižkov  3:2 (3:2)

Po Bohemians přivítali pardubičtí dorostenci další celek z hlavního města a to Viktorií Žižkov. Od úvodu se hrál otevřený fotbal se šancemi na obou stranách. Jako první se trefil domácí Mužík již v 5. minutě utkání a to přímo z rohu míč zapadl za tyč hostujícího brankáře. Žižkov odpověděl v 6. minutě z rychlého brejku kdy zakončoval Kadeřábek. V 10. minutě se prosadil po závaru před brankou hostí hlavou důrazný Panchártek 2:1. Ve 21. minutě po rohu hosté také hlavou vyrovnali na 2:2. Po dalších šancích se prosadil před pauzou po nájezdu Müller, kdy s přehledem zakončil podél brankáře Viktorky a opět poslal Pardubice do vedení 3:2. Po změně stran začala lépe Viktorka a několikrát zahrozila. I domácí hráči měli dobré příležitosti, ale chyběl klid v zakončení a tak se výsledek z prvního poločasu již nezměnil. V průměrném utkání zůstali zaslouženě body v Pardubicích. Pochvala od trenérů pro Nikodéma a Zelinku.

Fakta - branky: Mužík, Panchártek, Müller.

Sestava FK PCE U17: Bartaloš - Jantovský (67. Nguyen), Vávra, Lněnička, Březina (32. Jirka) - Mužík (75. Barbarič), Spěvák, Mïller, Zelinka - Nikodém, Panchártek (72. Černohorský).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 06.10.2014 | Zdroj fotky: Radek Klier )