FK Pardubice
logo
U-13

Program zápasů ČLŽ U13

Přinášíme Vám plán mistrovských utkání v podzimní části a přípravná utkání po sezóně. Začínáme již tuto sobotu v Liberci.

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

15.8.2026 I sobota I 10:00 I FC Slovan Liberec - FK Pardubice

22.8.2026 I sobota I 10:00 I FK Pardubice - FK Mladá Boleslav

26.8.2026 I středa I 14:00 I FK Pardubice - CU Bohemians Praha

29.8.2026 I sobota I 10:00 I FTA Psáry - FK Pardubice

5.9.2026 I sobota I 11:00 I FK Pardubice - FK Teplice

12.9.2026 I sobota I 10:00 I FK Meteor Praha - FK Pardubice

19.9.2026 I sobota I 10:00 I FK Pardubice - AC Sparta Praha

25.9.2026 I pátek I 14:30 I FK Pardubice - FK Ústí nad Labem

3.10.2026 I sobota I 10:00 I SK Slavia Praha - FK Pardubice

10.10.2026 I sobota I 10:00 I FK Pardubice - FK Dukla Praha

18.10.2026 I neděle I 11:00 I FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice

24.10.2026 I sobota I 11:00 I FK Pardubice - SK Dynamo Č.B.

28.10.2026 I středa I 10:00 I FC Tempo Praha - FK Pardubice

8.11.2026 I neděle I 11:00 I FK Pardubice - FC Písek

14.11.2026 I sobota I 10:00 I FC Hradec Králové - FK Pardubice


https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/zapas/8b32dd...


PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

28.11.2026 I sobota I ?? I FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava

Autor článku: FK Pardubice

Sdílet článek
×