AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
Vysoká prohra juniorek se Spartou
V posledním domácím utkání podzimní části přivítaly juniorky lídra soutěže, který potvrdil své postavení v tabulce a vysoko zvítězil.
Mladé sparťanky ukázaly, že jsou nejlepším týmem v lize dorostenek. Od začátku nás soupeř dostal pod tlak a přetížená obrana pak nestíhala. Podobný obrázek byl k vidění po celý zápas, my jsme se dostali k několika brejkům, které jsme bohužel ale ani nedotáhli do pořádného zakončení. Osm obdržených branek je hodně, škoda některých zbytečných chyb, prohra mohla být trochu přijatelnější.
Ondřej Kumpan, trenér Pardubic: Dnes není moc co hodnotit. Soupeř potvrdil kvality, byl celý zápas jasně lepší a zaslouženě vysoko zvítězil. Je prostě někde jinde. Škoda jen výše prohry, některé góly byly laciné.
Detaily utkání
08.11.2025, 16:30 / 11. kolo, 1. liga dorostenek-
Statistiky
Branky: 10., 45. Koblihová, 87., 88. Smutná, 19. Hrubá, 34. Pešková, 43. Oudránová, 59. vlastní
ŽK: 0:1
ČK: 0
Rozhodčí: Kánská - Rázek, Šafranko
-
Diváci
69, Ohrazenice UMT
-
FK Pardubice
Výrostková (65. Famfulíková) - Kozáková, Čapková, Spejchalová (70. Kembická), Valentová (65. Oplištilová) - Macková, Skryjová (53. Smrčková), Trčová - Fialová (53. Minaříková), Felgrová (53. Kubisková), Šmeralová
-
AC Sparta Praha
Sestava není k dispozici.